HaberSosyal Medya

1923TURKS PUBG Akademi ve Takımı

Yine yeni bir proje ile karşınızdayız. Bu seferki projemiz ise bir çeşit e-Spor akademisi. Topluluk olarak her oyunda ve her alanda bir adım daha atmak istiyoruz bu nedenle bu akademi ve takım fikrini hayata geçireceğiz. Tabii ki bu sadece PUBG ile sınırlı kalmayacak. Aklımızda daha fazlası var ancak bir yerden başlamak gerek. Bu nedenle bu işte yıllar boyu tecrübesi bulunan isimlerle çalışıp sporcuları en iyi şekilde eğitmek ve takımımızla başarılar kazanmak istiyoruz. Peki nedir bu akademi?

PUBG Akademisi

Bizim bu akademideki amacımız aslında potansiyeli olan ancak yeterli bilgiye ve tekniğe sahip olmayan sporcuları eğitip nitelikli profesyonel sporcular yetiştirmek. Ancak bizim için sporcunun nitelikli olmasının tek başına hiç bir anlamı yok. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” sözü ile doğru orantılı olarak bizim öncelikli amacımız ahlaklı sporcular yetiştirmek. Akademimiz diğer amaçları arasında Türkiye’de e-Spor tarafındaki alt yapı sorunlarını da hafifletmek ve sporcuları tamamen profesyonelliğe hazırlamakta bulunmakta. Bunun için ise işinin ehli antrenörler ile çalışmalar yapıyoruz. 4×4 (dörder kişiden dört takım) takım planlamaktayız ancak bu sayı sadece bir başlangıç ilerleyen zamanlarda sayıyı arttırmayı ve daha fazla sporcuya ulaşmayı planlamaktayız.
Şu anda ise takımımızın hem menajeri hem de koçu olan Kayhan”kayhanmehli“Mehli ile çalışmaktayız.

A Takımımız

Kayhan”kayhanmehli“Mehli

Seçkin”RavendGOD“Sarper
Habir”HAA1“Güntepe
İhsan”D3PPS“Umut
Muammer”EyGGMan-_-“Kaya

Özetlemek gerekirse: Bizim bu akademideki asıl amacımız sporcuları sadece bir oyun makinasından ziyade ahlaklı sporcular olarak yetiştirip profesyonelliğe hazırlamak. Ancak bu PUBG ile sınırlı kalmayıp diğer oyunlara da uzanmalıdır. Uzanacaktır da.

Galvenizz

"Galvenizz" 1923 Topluluğu içerik üreticisi ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu