HaberOyun

Age of Empires 4 Geliyor !

Sevilen Rts oyun serisi olan Age of Empires ‘ın 4. oyunu olan AOE 4 sonbahar da çıkıyor.

Age of Empires oyununun her zaman uzun bir geçmişi olmuştur, ancak Microsoft ve Relic Entertainment, “Age of Empires IV” aracılığıyla daha da gelişmeyi planlamakta. “Age of Empires IV” de dış sesle belgeseller anlatılacak. Ayrıca oyunda kullanılan dil o tarihin dönemine uygun olacaktır. Benzer şekilde, oyunun zaman dilimine göre müziklerde hazırlanmakta. Yayınlandıktan sonra, Age IV Orta Çağ’a odaklanacak ve oyuncuların küçük çiftliklerden başlayıp kaleler ve krallıklar inşa etmelerine izin verecek şekilde hazırlanıyor.

Yeni oyunda yüzlerce yıllık gelişimi tek bir savaşta görebileceğiz. Öte yandan oyunun sahne kısmında nesilden nesile aktarılan gerçek hayat hikayelerini görebileceğiz. ilk duyurulan senaryo ise Norman istilası olacak.

Ekip ayrıca oyundaki konuşma ve müziğe dönemin tarzını da yansıtacak. Oyunların görsel tasarımında da benzer bir yaklaşım göreceğiz. Oyunumuzdaki medeniyetle birlikte ses ve görsel efektler de gelişecek.

Age of Empires IV hayran incelemesi

Yapılan açıklamaya göre “Age of Empires IV” önümüzdeki sonbaharda oyunculara sunulacak. Oyun çıkasıya kadar Age of Empires diğer serilerinin tadını çıkartmaya devam edeceğiz

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu