Haber

Among Us’a Benzeyen Nugget 100.000$ Satıldı!

Bu güne kadar ilginç açık arttırmalar görmüştük ama böylesi de artık insana bir hayatı sorgulama fırsatı sunmuyor değil. Dün gece yapılan online bir müzayedede, sırf Among Us karakterine benzediği için McNugget 100.000$ alıcı buldu yani 860.000 TL gibi bir rakamdan satıldı.

Popüler açık arttırma ile satış sitlerinden biri olan eBay üzerinden 100’ün üzerin de ayrı teklif alan tavuk kızartması, 28 Mayıs günü 99 sentlik bir fiyatla açık arttırmaya girdi. Katılımcıların inanması güç bir şekilde yoğun ilgisi ile karşılaşan kızartma ise 99.997,00 dolara gibi inanılmaz bir fiyata alıcı buldu.

Satıcı polizna, nugget’ın bir “BTS Combo” menüsünden çıktığını ve 14 günlük son kullanma tarihine rağmen, nugget’ın tazeliğini koruması adına dondurulmuş ve hava sızdırmaz bir paket içerisinde teslim edileceğini açıkladı. Polizna, Xbox Twitter hesabının önermesi üzerine nugget’ı, alıcıların talebi üzerine McDonald’s Szechuan sos paketiyle birlikte göndereceğini de sözlerine ekledi.

Alıcının kim olduğu henüz belli değil, bu yüzden bu kişinin bir Among Us hayranı mı, yoksa büyük bir BTS hayranı mı olduğu henüz bilinmiyor, alıcının canı sadece bir McNugget çekmiş bile olabilir.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu