OyunOyun Önerisi

Apex Legends Mobile Türkiye pazarına giriyor

apılan açıklamaya göre Apex Legends Mobile Türkiye pazarına giriş yapıyor. 2.5 yıl önce çıkan mobil oyun özellikle grafik ve oynayış ile bolca ilgi görmüş ve beğenilip indirilmişti. Sonrasında popülerliği azalsa da halen çok oynananlar arasında yer alan Apex Legends, bu sefer de mobil sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kapalı betası Eylül ayı ortasında düzenlenecek olan Apex Legends Mobile sürümü hakkında yapılan resmi açıklama şu şekilde;

Electronic Arts’ın ve Respawn Entertainment’ın dünya çapında indirme rekorları kıran ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends’ın mobil versiyonu Apex Legends Mobile, Ortadoğu – Kuzey Afrika ve Latin Amerika bölgesinde kapalı beta testlerinin yeni aşamasına geçiş yaparken; Mısır, Meksika, Kolombiya ve Peru gibi ülkelerle beraber Türkiye’deki mobil battle royale severler de oyunun kapalı betasına ulaşabilecek. Ayrıca oyuncular, Google Play üzerinden beta için ön kayıt oluşturma şansını elde edecekler ancak malesef şuan App Store ile henüz bir bilgi yok. Apex Legends Mobile ekibi, önümüzdeki aylarda kapalı beta listesine daha fazla ülke ekleyerek test bölgelerini genişletmeye devam edecek.

PC ve konsol versiyonunda olduğu gibi tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek oyun, aynı zamanda mobil cihazların sınırlarını zorlayacak yüksek çözünürlüklü, mükemmel grafiklere sahip olacak gibi duruyor. Bir çok mobil oyunu devirebilecek kapasitesi ve battle royale mantığını güzel olduğu için güzel ilgi göreceğini düşünüyoruz.

Apex Legends Mobile’ın kapalı betası için eylül ayının ortasından önce Google Play üzerinden ön kayıt oluşturmayı unutmayın.

Ryzenie

https://1923turks.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu