OyunOyun Önerisi

Assassin’s Creed Odyssey konsollar için güncelleme alıyor

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden bir tanesi olan Assassin’s Creed serisi, Origins ile yeni bir hikayeye başlamıştı. Eski oyunların aksine, karşımıza Mısır Mitolojisiyle çıkan Ubisoft , Assassin’s Creed’in gidişatından oldukça memnun kalmış olacak ki devamında Assassin’s Creed Odyssey ile karşılaşmıştık ve bizlere Antik Yunanistan’ın muhteşem bir atmosfer ve hikaye sunulmuştu. Assassin’s Creed resmi Twitter hesabından yapılmış olan bir duyuru ile serinin en önemli oyunlarından bir tanesi olan Odyssey’e, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e 60 FPS güncellemesi geleceği açıklanmış bulunuyor.

Antik Yunanistan döneminde paralı bir asker olarak oynadığımız yapımda kendi geçmişimizin sırlarını ortaya çıkarırken, Sokrates gibi dünyaca ünlü filozoflarla da tanışabiliyor ve Yunan kültürü ile vakit geçirebiliyorduk. Geçtiğimiz günlerde açıklanmış olan konsol güncellemesiyle oyun, yeni nesil konsollarda 60 FPS değerlerine ulaşabilecek.

Geriye dönük uyumluluk ile oyun içi kare hızını arttıracak olan bu güncellemenin boyutları da açıklanmış bulunuyor. Xbox tarafı için 370 MB, PlayStation tarafı içinse 470 MB’lık bir alan gerekecek. 24 Ağustos 2021’de çıkacak olan ve sadece kare hızı arttırılması hedeflenen bu güncelleme, bir yeni nesil güncellemesi olarak geçmiyor.

Ryzenie

https://1923turks.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu