OyunOyun Önerisi

Assassin’s Creed Odyssey Yeni Nesil Konsollarda 60 FPS’yi Desteklicek

Assassin’s Creed Odyssey, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’te geriye dönük uyumlulukla 24 Ağustos’tan itibaren çalışacak.

Ubisoft, haberi Twitter’da paylaştı ve bunun Assassin’s Creed Odyssey’in 1.6.0 güncellemesi ile geleceğini belirtti. Bu Assassin’s Creed Odyssey’in PS5 ya da Xbox Series X/S versiyonu olmadığı düşünüldüğünde yeni nesil konsollara sahip olanlar için güzel bir haber.

Eski oyunlara 60 FPS desteği eklemek PS5 ve Xbox Series X/S’te öne çıkan bir trend haline geldi. Assassin’s Creed Odyssey de Dark Souls 3 ve The Last of Us Part 2’yi bu açıdan izlemiş oldu.

Assassin’s Creed oyunları çıkış sonrası desteği ve DLC’leri ile biliniyor. Assassin’s Creed Valhalla da bu açıdan farklı değil, yakın zamanda Siege of Paris eklentisi çıktı.Assassin’s Creed Odyssey’ye 60 FPS getirmek hikayeyi yeniden deneyimleyip Assassin’s Creed Infinity için hazır olmak isteyen oyun severler için güzel. Infinity’de birden çok tarihi mekan olacak ve oyun online bir yapıda olacak.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu