OyunOyun Önerisi

Back 4 Blood Kapalı Betasından Oynanış Videosu Geldi

Back 4 Blood için Kapalı Beta aşaması şu anda devam ediyor ve bu kapsamda 19 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. 

Turtle Rock Studios bu betayı 12 Ağustos’ta herkese açmayı planlıyor. Back 4 Blood, otoriteler tarafından çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu nedenle Back 4 Blood oyunu büyük bir merakla bekleniyor.

Oyunun hikayesi Ridden’a karşı verilen savaşın merkezinde bulunuyorsunuz. Bir zamanlar insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, son medeniyet kırıntısını bile mideye indirmek üzereler. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Ridden’ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele geçirmeye dayanan bir oyun. 

Oyunun kapalı betası IGN ekibi tarafından Youtube hesabından paylaşıldı. İşte o video:

Videoya baktığımızda tema Left 4 Dead ile birebir olduğu çok bariz görünüyor. Ama grafiklerin güzel olduğunu belirtebiliriz. Zombi çeşitliliği açısından da gayet çeşitli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Şimdilik kapalı betada olduğunu tekrardan hatırlatmamızda gerek var. Çünkü oyun çıkana kadar daha birçok geliştirme veya eklemeler yapılacaktır. Left 4 Dead oyunu yapımcılarının oluşturduğu Back 4 Blood oyunu 12 Ekim 2021 Salı günü satışa sunulacak.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu