OyunOyun Önerisi

Battlefield 2042 Açık Beta Tarihi Açıklandı

EA, yaklaşmakta olan Battlefield 2042 açık betasının tarihlerini açıkladı. Açık beta önümüzdeki hafta başlıyor!

Battlefield 2042’nin açık beta tarihi, 6 Ekim – 9 Ekim arası olarak belirlendi. Beta, oyunla ilgilenen herkes tarafından indirebilir ve oynayabilir olacak. Bu haber sistemi iyi olup oyunu alamayacak olan oyuncular için bir nebze de olsa güzel bir haber oldu.

EA, açık beta tarihlerini açıklanmanın yanı sıra, bu dört günlük beta süresi boyunca oyuncuların neler bekleyebileceğini de açıkladı.

İlk olarak betada yalnızca Orbital olarak bilinen tek bir harita olacak. Bu haritada, geri sayıma sahip devasa bir uzay roketi bulunuyor ve savaş fırlatılmaya hazırlanan roketin etrafında gerçekleşiyor. Bu haritada meydana gelecek olan kaotik olaylara yayınlanan yeni Battlefield 2042 resmi açık beta fragmanından göz atabilirsiniz.

Orbital haritasında sadece serinin klasik modu olan Conquest oynanabilir olacak. Bu klasik Battlefield modunda, takımlar savaş alanında yer alan alanları ele geçirmek için birbirleriyle savaşacaklar. Bu modda tek bir kontrol noktası için savaşmak yerine, haritada bulunan birden fazla kontrol noktası için savaşacaksınız. Daha önceki yaptığımız röportajda Battlefield 2042’nin kapalı betasında da Orbital haritası olduğundan bahsetmiştik. Açık beta ile kapalı beta arasında ne gibi değişiklikler olduğunu görmek için bizce gayet güzel bir imkan.

Beta sırasında seçilebilecek bazı özel karakter olacak. Bu karakterler, Webster Mackay, Maria Falck, Pyotr “Boris” Guskovsky ve Wikus “Casper” Van Daele olarak dörde ayrılacak.

Son olarak özel karakterlerin görünüşlerini gösteren bir resim ile haberimizi noktalayalım. Daha fazla Battlefield 2042 gelişmesini takip etmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Operatör isimleri (soldan sağa):  Maria Falck , Wikus “Casper” Van Daele ,  Pyotr “Boris” Guskovsky , Webster Mackay

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu