HaberOyunOyun Önerisi

Battlefield 6 Geliyor!

1 Haziran Salı günü Battlefield’ın resmi Twitter hesabından Battlefield 6 için kısa bir tanıtım videosu paylaştı. Son birkaç yıldır Ea Games Battlefield alanında bizi üzmüştü ama bu düşüşünü Battlefield 1 ile Battlefield V in çıkışlarıyla bi nebze de olsa düzeltmişti. Şu anda bu sene çıkıcak olan Battlefield oyunu ile alakalı daha önceden sızdırmalar olmuştu.

Yukarıdaki Tweet’te de görüğünüz üzere Battlefield’ın yeni oyunu olan Battlefield’ın yeni oyunu 9 Haziran Çarşamba günü tam olarak tanıtılıcak. Tweet üzerinden de çıkarttığımız sonuç ve sızdırılan ekran görüntüleri ile Battlefield’ın yeni oyunu yakın tarihte geçmesi büyük olası. Sizlerin de bildiği üzere Ea Games düşüşünü 1. Dünya savaşı ve 2. Dünya savaşlarını konu alan oyunları ile durdurmuştu. Ea games uzun süre sonra yakın tarihte geçeceği oyunu oyun severleri meraklandırmıyor değil tabi. Ek olarak daha önceden yapılan açıklamalarda Battlefield oyununda sayı bulundurmayacağı üzere. Yukarıdaki tweet üzerinden de görüyoruz ki oyunun Battlefield adında da çıkması büyük olası.

Aynı Anda 128 Kişi mi ?

Herkesin aşina olduğu konu varsa Battlefield oyunlarının çoğunluğu 32 ye 32 olmak üzere toplam 64 kişiden oluşmasıdır. Yeni Battlefield oyununun standart çok oyunculu modu 64 e 64 toplam 128 kişilik olacağı yönünde. Tabi bunlar sadece dedikodu. Çünkü 128 kişinin bir haritada olması demek normal Battlefield haritalarından daha büyük bir harita hazırlanması demektir tabi böyle bi durumun olması belki de Battlefield’a yeni bir soluk getirir.

İşte O Sızdırmalar

Şu anda sızdırılan 3 fotoğraf güvenilir bir kaynaktan paylaşıldığını da belirtilelim.

Sizlerin de gördüğü üzere oyunun yakın tarihte geçmesi büyük olası. Şuanlık sızdırılan ekran görüntüleri bu şekilde. Çok net görüntüler olmasa bile Battlefield severlerini büyük ölçüde meraklandıran sızdırmalar olduğunu söyleyebiliriz.

Battlefield’ın yeni oyunu daha önceden bilgisayar ve yeni oyun konsollarına çıkacağı doğrultusunda bilgiler vardı. Ancak son gelişmeler üzerine Xbox One ve Playstation 4’te de çıkıcağı Ea Games tarafından onaylandı.

Son olarak Battlefield’ın yeni oyunu, 1923TURKS ekibi olarak önizlemesini yine haber olarak paylaşımlarımızı yapacağız.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu