HaberOyun

Battlefield Mobile Videosu Sızdırıldı

Battlefield Mobile görüntüleri, oyunun testleri başladıktan sonra Güneydoğu Asya’da ortalığa saçılmış görünüyor.

MP1ST’te yer alan görüntüler, dört ayrı klipten ibaret ve savaş mekaniklerinin yanı sıra teçhizat özelleştirme seçeneklerini, silah ilerlemelerini ve daha fazlasını meraklılarına gösteriyor. Battlefield Mobile’ın alfa sürümünden alındığı sanılan oynanış görüntüleri, oyunu orta ayarlarda çalışırken gösteriyor. Oyuncular haritaya dağılmış çeşitli amaçları yerine getirmeye çalışırken çatışma sırasında oyuncuların tank kullandığı, 4 tekerlekli ATV’lere bindiği ve yürüyerek savaştıklarını gösteriyor. Yani hepimizin bildiği, Battlefield gibi.

Modern veya yakın geleceğe benzeyen bir atmosferde geçen oyun, serinin hayranlarının oldukça aşina olduğu bir tasarım sunacak. Görüntülerdeki silah modifikasyonu seçenekleri de kilit öneme sahip bir özellik gibi duruyor. Silah uzmanlaşma seçenekleri ve sınırlı sayıdaki silah eklentileri de kliplerde yer alan unsurlar.

Despite sharing similarities with Battlefield serisiyle benzerliklerine rağmen, bu yıl önceki aylarda EA Genel Müdürü Oskar Gabrielson oyunu kendi çerçevesinde değerlendirmemiz gerektiğini bir blog postta ifade etti: “Yanılmış olmayın, bu kendi başına bir oyun. Konsol ve PC için yaptığımız oyundan apayrı bir oyun bu. Özellikle mobil platformlar için tasarladık.”

Sızan görüntüler, Battlefield hayranları için sürpriz sayılmayabilir. Bu ay başında, EA yaptığı duyuruda sonbaharda Endonezya ve Filipinler’de Android tabanlı testleri başlatacağını duyurmuştu. Yayıncı, bu iki ülkeye daha sonralarda yeni bölgelerin ekleneceğini ifade etmişti.

Battlefield Mobile’ın henüz resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak oyunun 2022’de piyasada olması bekleniyor. Çıktığı gibi oyun bedava olacak, oyun içi satışta ise sadece kozmetik ürünler olacak.

Kaynak: MP1ST

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu