HaberOyun

BF6 dan İlk Sızmalar Yaşandı!

Battlefield’ın 6 serisi ile ilgili oyun görüntüleri resmi duyurudan önce önce sızdı. Görsellerde plajlar, kumsallar, fırtınalar ve helikopterler dikkat çekiyor.

Tom Henderson tarafından geçmişte paylaşılan Battlefield 6 haberleri bu görüntülerin gerçekliğini doğruladı. Ayrıca görseller Henderson’ın Nisan ayında yaptığı gelecekte paylaşılacak fragmandan yola çıkarak yaptığı çizimlerle de uyuşuyor.

Henderson ayrıca şunları söylüyor:

“Haklı sebeplerden ötürü herhangi bir RT ya da paylaşım yapmayacağım. Ama evet, sızan 2 #BATTLEFIELD görseli gerçek. Görselleri koyanın niye görüntüyü direkt paylaşmak istediğini anlamadım. Galiba zoom yaparak çekilmiş bu yüzden de kalitesi düşük. Çok fazla zaman kalmadı :)”

Battlefield 6’nın 2021’de çıkması planlanıyor. Oyun “yeni nesil platformların tüm gücünü kullanacak” ve Battlefield sevenlerin tam olarak oynamak isteyeceği oyun olma iddiasında.

Oyun, 2018’deki Battlefield 5’ten itibaren çıkan ilk yeni oyun. Ayrıca çıkması planlanan bir mobil oyun da geliştirildiği bilgisi de hali hazırda paylaşılmış durumda.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu