Haber

Bungie’nin Yeni Genişleme Paketi Hayranların Dikkatini Çekti

Bungie,perşembe günündeki blogunda destiny 2’nin yeni genişleme paketi “witch queen” hakkında ufak ama önemli bir görsel paylaştı. Görselin arka planı bulanık olmasına rağmen bazı Destiny hayranlarının dikkatini bir konu çekmişti:Old Chicago.

Eğer Destiny oyununun hikayesi ile ilgili iseniz ya da uzun süredir Destiny topluluğu içindeyseniz büyük ihtimalle Old Chicago’yu biliyorsunuzdur. Eğer bilmiyor iseniz,Old Chicago’nun ilk Destiny oyununda bulunması planlanmış bir yer olduğu ama geliştirme sırasında oyundan çıkarıldığı söyleniyor. “Lore Kitapları” Destiny 1 ve 2 de Bu yer hakkında bahsetmesine rağmen tek oynanabilir dünya bölümleri Last City,The Farm,The Cosmodrome ve European Dead Zone olmuştu.

Old Chicago,Destiny hikayesine göre aşırı büyümüş bir bataklık. İlk Destiny oyunundan önce, Altın Çağ’da birçok inanılmaz teknoloji tesisini barındırıyordu ancak şimdi sadece aşırı büyümüş bir orman.

Hayranlar bu genişleme paketi hakkında aşırı bir bilgiye sahip değil,bu yüzden en ufak bir bilgi bile yüzlerce,binlerce teoriye neden olacaktır ama Old Chicago teorisinin bazı mantıklı açıklamaları var. Bu Bungie’nin ilk defa önceden iptal edilmiş bir bölgeyi oyuna tekrar geri ekleyişi değil. Bungie “Beyond Light” paketinde eskiden iptal edilmiş olan “Europa” bölgesini geri eklemişti. Bu yüzden Destiny topluluğundaki çoğu kişi Bungie’nin Old Chicago’yu geri ekleyeceğini düşünüyor.

Bungie,oyunculara bu yaz bu genişleme paketi hakkında daha fazla bilgi vereceğini de açıkladı. Büyük ihtimalle genişleme paketi çıkana kadar yine bunun gibi küçük görüntüler göreceğiz.

Sir Lahmacun

Sir Lahmacun 1923Turks yazarı ve içerik üreticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu