HaberOyun

Büyük Turnuvamız “1923CUP” Başlıyor

1923Turks ailesi ve büyük içecek firması işbirliği ile 32 takımdan oluşan dev Reinbow Six Siege turnuvasının başlangıcına neredeyse gelmiş bulunmaktayız.

14.05.21 Cuma günü başlayacak olan turnuvada 32 takım kazanmak için mücadele edecek, Turnuva Reinbow Six Siege’in ESL ve FaceİT’in belirlediği kurallar çerçevesinde gerçekleşecek. Zorlu geçecek 5 turu da zaferle bitirebilen takım şampiyon olacak. Kazanan takım ise 300tl değerindeki ödül havuzundan payını alacak. Merak etmeyin finale bunca zorluğa rağmen gelecek takımımızı da eli boş göndermiyoruz ödül havuzunun dışında finale kalan 2 takıma da Özel üretim enerji içeceği kiti hediye edilecek. Ayrıca takımların yanında 1923Turks ailesi olarak izleyicilerin de oyuncular kadar heyecanın içinde olmasını istiyoruz. Bu yüzden Twitch’in sevilen Reinbow Six Siege yayıncısı Emre”ReemBey”Bekmezci turnuvamızın 16.05.2021 Pazar günü gerçekleşecek olan yarıfinal ve final etaplarında bizler ile beraber olup KoRUGU ve Dr.Junbubu ile turnuvalarımızın bu etaplarını sunacak. Görünen o ki hem oyuncular hem izleyiciler bu turnuvanın son etaplarında büyük heyecan ve coşku içinde olacak.

Eğer ki siz de bu heyecana ortak olmak isterseniz “https://www.twitch.tv/1923turks” adresinden turnuvamızı izleyebilir dilerseniz “https://discord.gg/4FeNb2r” adresinden discord sunucumuza katılabilir ve bu ailenin bir üyesi olabilirsiniz.
Eğer ki turnuvaya takım olarak katılmak isterseniz “https://discord.gg/4FeNb2r” discord adresimizden discord sunucumuza katılıp gereken kuralları yerine getirip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Galvenizz

"Galvenizz" 1923 Topluluğu içerik üreticisi ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu