OyunOyun Önerisi

Call of Duty: Vanguard Multiplayer Oynanış Videosu Yayınlandı

Activision, geçen haftalarda resmi olarak duyurusunu yaptığı Call of Duty: Vanguard multiplayer modu ile karşımıza çıktı. Oyunun multiplayer Alpha aşaması için bir tanıtım videosu yayınlayan firma, multiplayer moduna odaklanan bu video kısa olsada bir çok güzel detaya yer verilmiş.

Xbox oyuncularını üzecek haber ise oyunun, multiplayer Alpha aşaması yapılan anlaşmalar sonucunda PC ve Sony konsollarına özel olarak karşımıza çıkacak olması. 27 – 29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan bu Alpha aşamasına Playstation 4 ve Playstation 5 kullanıcıları katılabilecek. Konsol kullanıcılarının Champion Hill çoklu oyuncu modunu test edeceği de bilgiler arasında yer aldı. Yapılan açıklamaya göre Champion Hill kısmında oyuncular tek başına (1 vs 1), ikili (2 vs 2) ya da üçlü (3 vs 3) olarak takım oluşturabilecekler ve rakiplere karşı takım halinde kafa tutabilecekler. Alpha aşamasında 4 farklı harita olacağı söylendi.

Ana oyunda tabi ki bu mod dışında 6 vs 6 şeklinde klasik Call of Duty çoklu oyuncu modlarına da yer verilecek. 5 Kasım’da çıkacak olan oyunun tanıtım videosu göz atabilirsiniz.

Ryzenie

https://1923turks.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu