OyunOyun Önerisi

Call of Duty: Vanguard’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Call of Duty, serinin ilk oyunundan bu yana her yıl çıkacağını bildiğiniz güvenilir bir seri olmayı başardı ve küresel pandemi bile Call of Duty’i durdurmayı başaramadı. Activision’ın duyurduğu üzere Call of Duty: Vanguard 5 Kasım 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak.

Sledgehammer tarafından geliştirilen Call of Duty, bir kez daha 2. Dünya Savaşı’na geri dönecek. Sledgehammer bu sefer, tüm Müttefik Devletler üyelerinden oluşan kurgusal bir özel operasyon ekibine odaklanan bir macerayı serinin hayranlarıyla buluşturmayı hedefliyor.

Çok Oyunculu Modlar

Ek olarak, elbette yeni oyun Sledgehammer’ın geliştirdiği yeni çok oyunculu modun yanı sıra Treyarch ekibinin geliştirdiği yeni bir Zombies modunu ve Raven Studios’tan yeni bir Warzone haritasını beraberinde getirecek.

Call of Duty: Vanguard’ın duyurusu ile çıkışı arasındaki süre oldukça kısa. Görünüşe göre Activision, Call of Duty oyunlarını Ağustos ayının sonlarında duyurmaya başladı. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Black Ops Cold War da Ağustos ayı civarında duyurulmuştu, ancak 2019’da çıkan Modern Warfare yeniden yapımı Mayıs ayının başlarında duyurulmuştu.

Activision Blizzard cinsiyet ayrımcılığı davası

Ayrıca Activision Blizzard’ın şu anda içinde bulunduğu Cinsiyet Ayrımcılığı ile ilgili devam eden bir davası var. Şirket genelinde kadın çalışanlara yönelik ayrımcılık iddiasıyla açılan dava, şirketin oyun duyurularını gölgede bırakmışa benziyor.

Oyunun tanıtım videosu için aşağıdaki videodan izleyebilir. Daha önceki Call of Duty: Vanguard haberimiz için buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu