HaberOyun

Capcom’da Biri Ethan’ın Ellerinden Gerçekten Nefret Ediyor

Ethan, Resident Evil Village’ın ana kahramanıdır. Zor bir hayatı var, tüm tehlikeli canavarlar onu öldürmeye çalışıyor. Ethan’ın elleri ana hedef gibi görünüyor. O kadar kötü muamele görüyorlar ki Capcom’daki birinin Ethan’ın ellerinden nefret ettiğinden ve onları olabildiğince yok etmek istediğinden şüphelenmeye başlıyoruz.

Bu hafta sonu Resident Evil Village oynamaya başladım ve oyuna sadece üç saat kaldım ve Ethan’ın zavallı elleri şimdiden ısırıldı, kanlandı, delindi, kesildi, parçalandı ve daha fazlası. Bunların hepsi sadece ilk birkaç saatten ibaret olsa da, anladığım kadarıyla bazı insanlar hiçbir şeyin bozulmasını istemez, bu yüzden…

Köye ulaştığınızda meydana gelen ilk şeylerden biri, elinizin bir kurt adam tarafından çiğnenmesidir.Ethan’ın zavallı elleri için oradan biraz yokuş aşağı. Elini sarmaya başlaması biraz zaman aldı ve bunun gibi yaralar için kötü olduğunu düşünüyorum. Enfeksiyon kokusu alıyorum.Daha sonra, biraz daha kötüye kullanımdan sonra, Ethan’ın elleri kelepçelerle kilitlendi ki bu dürüst olmak gerekirse Ethan ve ellerine yıllar içinde olan en güzel şeylerden biri.

Ama sonra bu durumdan kaçtıktan sonra tekrar yakalanırsınız ve bu sefer işler Ethan’ın pençeleri için çok daha kötüdür. Avuçlarınıza itilen kancalarla asılırsınız. Sonra Ethan, her iki elinde de büyük yarıklar bırakarak avuçlarını kancalardan kopardı.

Sonunda, Ethan bir düğmeyi çevirmeye çalışırken sağ elini tamamen keser.Keşke Ethan’ın elini ilk kez kestiğini söyleyebilseydim, ancak Resident Evil 7 oynadıysanız bunun doğru olmadığını biliyorsunuz.Ethan’ın elleri de o oyunda bir grup cezalandırılır.Bıçaklanıyorlar, dilimleniyorlar ve evet, sonunda bir tanesi korkunç bir sahnede kesiliyor.

Ethan’ın bu oyunda kayıp eller ve büyük yaralarla nasıl bir şey yapabildiğini merak ediyorsanız, Resident Evil evrenindeki ilk yardım tıbbının büyülü olduğu için şanslı. Saniyeler içinde ellerini yeniden birleştirebilir ve büyük yaraları iyileştirebilir. Etkileyici şeyler. Bir şişede yeşil ot ve yağ varken kim sağlık sigortasına ihtiyaç duyar ki!

TheMalt

''TheMalt'' 1923 Kurucu Ortağı, Halkla İlişkiler, Reklam ve Perakende Uzmanı, İçerik Üretici, Profesyonel League Of Legends oyuncusu,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu