Oyun

COD Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek.

Call of Duty: Warzone en popüler battle-royale oyunlarından biri. Bu türdeki oyunlar, her ne kadar oyuncu kaybediyor olsalar da Warzone yıkılmayan kalelerden birisi. Oyunun en çok eleştirilen yönleri olan olan zayıf hile koruması ve harita sayısı, yolda olan güncelleme ile çözülecek. Oyuncuların heyecanla beklediği güncellemenin yayın tarihi ve detayları aşağıda.

Büyük Warzone güncellemesi, Pacific haritasını ve yeni hile korumasını getirecek

Call of Duty: Modern Warfare serisinin bir parçası olan Warzone, oynaması ücretsiz olduğu için yüksek oyuncu sayılarına ulaşabildi. Erişmesi ücretsiz olan bu oyun için hatırı sayılır güçte bir sisteme ve geniş kapasiteli bir diske ihtiyacınız var. 2021 yılında olmamıza rağmen Warzone, oyuncu sözlüğüne yetersiz disk uyarısını kazıdı. Şu an oyunun anormal seviyedeki boyutu için çözüm olmasa da en çok eleştirilen iki özelliği daha iyi olma yoluna gidiyor.

Activision’ın yayınladığı blog yazısına göre büyük güncelleme, 2 Aralık’ta çıkacak. Güncelleme ile oyuna eklenecek olan Pacific haritasıyla ilgili küçük bir etkinliği daha erkenden; 25 Kasım’da göreceğiz. Güncelleme ile gelen en önemli yenilik bu harita gibi görünüyor.

Haritadan sonra en büyük yenilik ise daha iyi hile koruması. Warzone’un özellikle PC tarafındaki en büyük problemi hile sorunları olmuştur. Oynaması ücretsiz oyunların belası olan hileler, bugüne dek Activision tarafından sayısız kez kınanmıştı. 2 Aralık’ta gelecek güncelleme ile daha iyi bir hile koruma sistemine geçileceği söylendi. Ricocheat adındaki bu yeni sistemin ne kadar etkili olacağını merak ediyoruz.

Bu büyük güncellemenin dosya boyutu ile ilgili bilgi olmasa da oyuncular, tecrübelerine dayanarak kendini hazırlıyor. Zira Warzone’a gelen küçük güncellemeler bile 50GB gibi çileden çıkartan boyutlarda olabiliyor. Yılın en büyük güncellemesinden bahsettiğimiz için güncelleme boyutunun epey fazla olacağını tahmin ediyoruz.

Warzone için SSD tavsiye edilse de oyun 250GB bir diske sığamadığı için ek masraf oluşturuyor. Konsol tarafına baktığımızda ise Playstation 5‘in 825GB olması, Warzone’un nereye sığacağı konusunda konsolcuları paniğe sokuyor.

Wuxar.WAT

Adım Polat 17 yaşındayım Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu