HaberOyun

CS: GO Girdap Operasyonu Geldi

CS:GO Girdap operasyonu özellikleri dikkat çekiyor. Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan Counter Strike: Global Offensive oyunu, 22 Eylül Çarşamba günü itibariyle Girdap Operasyonun geliceği güncellemeyi aldı. Güncellemeyle birlikte oyuna yeni birçok özellik katılmış oldu.

CS:GO GÜNCELLEME NOTLARI

Geçen sene aralık ayında yayınlanan Broken Fang Operasyonu’nun 3 Mayıs 2021’de sona ermesinden bu yana ilk operasyon olan Girdap Operasyonu,CS:GO tarihine gelmiş olan 11.operasyon oluyor. Valve’ın yaptığı açıklamasına göre yeni operasyon 20 Şubat 2022’ye kadar sürecek.

Girdap Operasyonu ile oyuna eklenen en büyük yeniliklerden biri ‘özel kuyruklar’ oldu. Artık oyuncular kendi özel maçlarını oluşturabilecek ve karşılaşmaları yalnızca arkadaşlarına veya dahil oldukları bir Steam grubuna özel yapabilecekler.

Operasyon ödülleri arasında Gerilla Savaşı teröristleri, AT SEAL timi “kurbağa adamları” ve Fransız Gendarmerie ajanları var. Girdap Operasyonu Kasası, dört yeni silah koleksiyonu, iki operasyon temalı çıkartma koleksiyonu ve operasyon yamaları da yeni öğeler arasında yer aldı.

Valve ayrıca klasik rekabetçi maçları ve ölüm maçları modlarının farklı versiyonlarını da ekledi. Oyuncular artık 16 tura kadar veya bir takım 9 tur kazanana kadar oynanan kısa rekabetçi maçlara girebilecek. Ek olarak, paylaşılan CS GO güncelleme notlarına göre, oyuncuların belirli modlara erişmek için topluluk sunucularına göz atmalarını gerektirmeyen, herkes için Her Şey Serbest Ölüm Maçı ve Takımlı Ölüm Maçı da oyuna eklendi.

Kısa maçlarTakımlı ölüm maçı

Her Şey Serbest Ölüm Maçı’nda takım arkadaşlarınızı bile vurabileceksiniz. Takımlı Ölüm Maçı modunda ise 100 öldürmeye ulaşan ilk takım galibiyeti elde edecek. Ek olarak el bombaları da silahlar gibi G tuşu ile bırakılabilecek.

CS GO yeni güncelleme ile oyuna beş farklı harita eklendi: County, Ravine, Extraction, Insertion II ve Bazalt. Öte yandan CS 1.6’daki polis kalkanının da resmen oyuna geri geldiğini belirtmeden geçmeyelim. Bunların haricinde M4A1-S vücut hasarı artırılırken, Deagle’ın ise azaltıldı.

SeZo

''SeZo'' 1923 Yetkilisi,Beden Eğitimi Öğretmeni,Kaleci Antrenörü,Profesyonel Counter Strike:Global Offensive oyunucusu 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu