HaberOyun

CS:GO Tekrar Paralı Oluyor!

Son senelerde artan hile sorununu çözmek için Valve karşımıza yeni bir uygulama ile çıktı. Çoğu oyuncuyu mutsuz edicek bu uygulamanın amacı hileleri engellemek. Valve ekibi Prime üyelik uygulaması getirdi. CS:GO’ya artık dereceli maç oynayabilmeniz için prime almanız gerekmekte. Ve bu meblağ o kadar da ucuz değil. Yaklaşık 123 TL olan prime üyeliğini aldığınız takdirde dereceli maçlar oynayabileceksiniz. Peki ya prime üyelik almayanlara ne olacak?

Prime Abonelik Hakkında

Oyunu ücretsiz olduktan sonra indiren kullanıcılar Prime üyeliğini Steam üzerinden alabilecek. Prime üyeliği olmayan oyuncuların XP ve yetenek seviyeleri silinecek. Ancak üyeliği iki hafta içerisinde satın alanların şu anki XP ve yetenek seviyeleri korunarak doğrudan Prime üyeliğe taşınacak.

Prime üyelik sahibi CS:GO oyuncuları, seviyesiz ve rütbesiz maçlara da girebilecek. Bu kullanıcıların yetenek seviyeleri bu maçlardan etkilenmeyecek. Competitive, Wingman ve Danger Zone maçları sırasında yeni oyuncular, yetenek grubu kazanamayacak. Ancak oyunda bulunan maçlar, oyuncuların yetenekleri baz alınarak düzenlenecek.

CS:GO’ya para ödemiş eski kullanıcıların hileyle karşılaşması ihtimalini düşürmek ve genel hile kullanımını azaltmak için çıkarıldığı söylenen ücretli üyelik, yuvarlak hesapla 11 euro fiyatla satışa sunuldu.Son olarak oyunu daha önce para vererek satın alanların bu değişiklikten etkilenmeyeceğini de belirtelim.

Umarız bu uygulama CS:GO’daki hile kullanımını azaltır ve oyuncular için daha adil dereceli maçlar oynanmasını sağlar.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu