HaberOyun

CS:GO Yeni Güncelleme Aldı

Yılların efsane oyunu Counter-Strike, halen piyasaya meydan okumaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncu kitlesine sahip ve tarihin en iyi FPS oyunlarından biri olan CS’nin son oyunu Global Offensive yeni bir güncelleme aldı.

27.07.2021 Sürüm adıyla yayınlanan CS:GO’nun yeni güncelleme paketi, bir takım kararlılık iyileştirmelerinin yanı sıra bazı hareket işlevlerinde de düzeltmeler sağlıyor. İşte yeni gelen sürüm ile birlikte yapılan iyileştirmeler;

CS:GO yeni sürüm ile birlikte daha kararlı

Haritalarda; Calavera için düzenlemeler yapıldı. Kapılara doku eklendi ve kontrastı artırıldı. Merdivenleri, T şekline getirebilmek için düzeltme yapıldı. Piksel boşlukları için çeşitli düzetmeler yapıldı. Bunlara ek olarak kararlılık iyileştirmeleri gerçekleştirildi.

CS: GO’nun blog sitesinde yer alan bildiriye göre yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte oyuncular artık piksel boşlukları ile karşılaşmayacak. Yapılan düzeltme sayesinde bunlar fark edilmeyecek derecede iyileştirildi.

Ayrıca yapılan kararlılık iyileştirmeleri sayesinde oyunun her sistemde daha stabil ve verimli çalışması hedefleniyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında oyuna yeni eklenen Calavera haritası da yeni sürüm ile birlikte daha iyi hale getirildi.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu