DonanımHaberSosyal Medya

Discord Nitro Abonelerine Üç Aylık YouTube Premium Fırsatı

Discord yeni kampanya başlattı. Bu kapanya kapsamında, kullanıcılara 3 aylık ücretsiz YouTube Premium aboneliği veriliyor.

Özellikle de oyuncuların iletişim kurmak için kullandıkları popüler uygulamalardan bir tanesi olan Discord, bir süre önce Nitro isimli ücretli bir abonelik hizmetini kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Bu hizmet sayesinde ayrıcalıklı birkaç özelliğe sahip olunabiliyor.

 Epic Games Store’a geçtiğimiz aylarda Discord uygulaması dahil olmuştu. Kurulan bu ortaklığın kullanıcılara yansıyan bir ödülü olarak Epic Games, daha önce Nitro abonesi olmayanlara üç aylık Nitro erişim kodu dağıtmıştı. Discord, YouTube Premium ile kurduğu yeni ortaklık kapsamında buna benzer bir hediye veriyor. Eğer bir Discord Nitro abonesiyseniz, hesabınıza üç aylık YouTube Premium hediyesi tanımlanacak.

Mevcut YouTube Premium Aboneleri Bu Kampanyadan Yararlanamayacak

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, daha önce YouTube Premium hesabı açmamış olmamaları gerekiyor. Şirket sadece, yeni kullanıcılara bu aboneliğin verileceğini belirtiyor. Kampanyadan yararlanan kişiler 3 ayın sonunda aylık ödemeler yaparak YouTube Premium hesaplarını yenileyebilecekler.

Ücretsiz YouTube Premium Nasıl Alınır?

Öncelikle Discord Nitro tanımlı hesabınıza herhangi bir platformdan giriş yapın. Muhtemelen Nitro abonesiyseniz açılışta bir bildirim ile karşılaşacaksınız. Eğer karşılaşmazsanız sorun değil, aşağıdaki adımları takip edin:

  • Kullanıcı ayarlarına girin.
  • Ayar listesinden “Hediye Envanteri” sayfasını bulun.
  • Sayfada “YouTube Premium (üç aylık)” hediyesini göreceksiniz.
  • “Kodu gör” butonuna tıklamanızın ardından karşınıza çıkan kodu kopyalayın.
  • https://www.youtube.com/redeem linkine tıklayarak YouTube’un kod kullanma sayfasına girin ve Discord’un size verdiği kodu yapıştırın.

Bu kodu daha önce YouTube Premium, Music Premium ya da Play Music abonesi olmuş kişiler kullanamaz. Denemeye çalıştığınızda kodu kullandığınıza dair hata alırsınız.

Kodu en geç 30 Ekim 2021’e kadar almalı ve 1 Aralık’a kadar etkinleştirmelisiniz.

LordD

21 yaşındayım ve Türk-Alman Üniversitesi'nde Moleküler Biyoteknoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu