HaberOyun

Dont Starve Together’a Yeni Karakter Güncellemesi Geldi!

9 Eylül itibariyle oyuna yeni eklenen karakterimiz Wanda,diğer karakterlerden çok daha farklı bir oynanış sunuyor. Can barı yerine “Yaş barı” olmasıyla dikkat çekiyor karakterimiz. Her hasar aldığında canının azalması yerine yaşlanan karakterimiz yaşlandıkça yeni özellikler elde ediyor. Wanda yaşlandıkça güçsüzleşen ama ruh silahlarını daha iyi kullanmaya başlıyan bir karakter.

Her 40 saniyede 1 yaş yaşlanan ve her hasar aldığında belli bir yaş yaşlanan wanda 80 yaşına geldiğinde ölüyor. Ama yaşını geriye almak için wandaya özel belli eşyalar da bulunmakta. “Ageless watch” diye geçen yeni saat eşyamız belli sürede bir wandanın yaşını belli bir süre geriye almamızı sağlıyor. bunun dışında bir sürü özelliğe sahip karakterin saatlerini yapması biraz pahalı olabiliyor.

Çoğu karakterden çok farklı bir oynanışa sahip olan wanda bu aralar çoğu Dst yayıncısının ve oyuncusunun dikkatini çekti. Kendine özel “alarming clock” adında bir silahı da bulunan wandanın bu silahı yaşlandıkça çok daha fazla hasar verebiliyor. Çoğu güncellemede olduğu gibi yeni bir twitch dropu ve karaktere özel olan bir wanda pack’i bulunan karakter steam dükkanından 2021 starter pack ile ya da 2700 spool karşılığında alınabiliyor

Sir Lahmacun

Sir Lahmacun 1923Turks yazarı ve içerik üreticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu