HaberOyun

Doom Eternal’da Paraya Karşı Koyamadı!

Ücretli kozmetik paketleri gelemeyeceği söylenmesine rağmen Doom Eternal’da iki adet paralı kozmetik paketi satışa çıkarıldı.

Steam Store’da yer alan paketlere ve fiyatlara istinaden “DOOMMicron Master Collection Kozmetik Paketi ve Series One Kozmetik Paketi” olarak ikiye ayrılıyor. Paketlerin fiyatları da 22₺ ve 39₺ olmak üzere satışta.

Hugo Martin, Doom Eternal piyasaya sürülmeden kısa bir süre önce sosyal medyada başka bir oyuncunun yönelttiği eleştiriye istinaden oyunda herhangi bir mağaza olmayacağını belirtmişti.

“Oyunun mağazası olmayacak”

Martin o dönemki mesajında şunları yazmıştı:

“Oyunun mağazası olmayacak, oyunda kazandığınız EXP ile oyunda kilidini açabileceğiniz hiçbir içerik oyunu etkilemeyecek. EXP ile açabileceğiniz tek şey ‘KOZMETİKLER’ olacak. Bu kozmetiklerin oyununuz üzerinde hiçbir etkisi olmayacak, bunlar sadece karakterinizin görüntüsünü değiştirecek. Eternal 199,00 TL fiyatında bir oyun, ücretsiz bir oyun veya mobil oyun değil, bu yüzden size mağazasız eksiksiz bir deneyim sunuyoruz. Eğer bu tür şeyleri önemsiyorsanız, EXP ile kozmetiklerin kilidini açmak mümkün olacak ve bu kozmetiklerin oyununuz üzerinde hiçbir etkisi olmayacak ve HEPSİ tamamen ücretsiz olacak.”

Bakalım gelecek günlerde oyuncuların tepkileri nasıl olacak.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu