E-SporHaberOyun

eFootball.Open Dünya Finallerinin şampiyonu bu gün belli oluyor

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla eFootball.Open World Finals turnuvasının final maçlarının 18 Temmuz Pazar günü Türkiye saatiyle 15.00’de oynanacağını duyurdu.

eFootball.Open, dünyadaki tüm oyunculara açık bir e-spor turnuvasıdır ve rakipler eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi’nde çevrimiçi olarak 1v1 maçlarda yer alırlar. Geçen sezonun turnuvasına dünya çapında 1,4 milyondan fazla kişi eşlik ederken Elemeler ve Çevrimiçi Finallerin Matchday modunda gerçekleştiği bu sezon, kayıt ihtiyacını ortadan kaldırarak eFootball.Open’ı çok daha erişilebilir bir hale getirdi.

240.000 dolarlık ödül havuzu

Avrupa, Asya ve Amerika’nın dört bir yanından gelen konsol ve PC oyuncuları, Dünya Finallerinde yer alacak 24 kişiden biri olmak için birkaç farklı aşamadan geçtiler. Bu noktada finalistler, PlayStation®4, Xbox One ve PC Steam® sunucularında birbirleriyle çevrimiçi olarak yarışacak ve toplam 240.000 dolarlık ödül havuzundan pay almaya çalışacak.

Platform başına kişi başı ödül dağılımı ise şu şekilde:

  • Birinci $15,000
  • İkinci $10,000
  • Üçüncü ve Dördüncü $7,500

Turnuvanın tüm katılımcılar için eğlenceli ve zorlu bir rekabet ortamında geçmesini sağlamak adına eFootball.Open oyuncuları, beceri düzeylerine göre “Temel”, “Orta” ve “Uzman” seviyelerine ayrıldı. Sıralamadan bağımsız olarak, Matchday etkinlik gereksinimlerini karşılayabilen tüm kullanıcılar Finallere katılma şansı elde edebildi.

Şimdiye kadar üstün performanslarıyla bu noktaya gelen yarışmacılar artık hem ödül havuzundan pay alma hem de geleceğin eFootball yıldızlarının peşindeki dünyanın en iyi futbol kulüplerinin dikkatini çekme fırsatına sahipler.

eFootball.Open World Finals’ın tüm katılımcıları

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu