HaberSosyal Medya

Efsaneleşmiş Breaking Bad Karakterleri Better Call Saul’un Final Sezonunda Yer Alacak.

Breaking Bad, tarihin en efsane dizilerindendi, Dizi her ne kadar uzun süre önce finalini yapmış olsa da dizinin severlerinin çok sevdiği Breaking Bad yan dizisi ‘Better Call Saul’ uzun süredir devam ediyordu.

Ancak ne yazık ki Breaking Bad’teki Saul Goodman karakterinin etrafında dönen dizi de final sezonuna gelmiş durumda. Dizinin yapımcılarının açıkladığına göre dizinin finali, hem Breaking Bad’in hem de kendisinin kalitesine yakışır şekilde olacak.

Better Call Saul’un yaratıcısı Peter Gould, yaptığı açıklamada dizinin finalinde ikonik karakterler Walter White ve Jesse Pinkman’ı canlandıran Bryan Cranston ve Aaron Paul’un yer alacağını resmen duyurdu.

Gould, yaptığı açıklamada tam olarak şunları söyledi: “Bazı şeyler spoiler olacağından izleyicilerle paylaşmak istemiyorum ancak diziye ilk başladığımızdan itibaren bize gelen ‘Dizide Jesse ve Walter olacak mı?’ sorusunun yanıtını verebilirim. Artık kaçmaya gerek yok, nasıl olacağını söylemeyeceğim ama dizinin final sezonunda Jesse ve Walter olacak.”

Breaking Bad’ten Hector Salamanca, Don Eladio, Salamanca ikizleri, Hank Schrader ve Steven Gomez gibi birçok karakter Better Call Saul’da daha önce yer almıştı. Artık Walter ve Jesse’yi de görmemizin zamanı gelmişti.

Wuxar.WAT

Adım Polat 17 yaşındayım Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu