HaberOyunOyun Önerisi

Epic Games 250 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Bu hafta Epic Games kullanıcılarına 250 TL değerinde olan “A Plague Tale: Innocence” oyununu ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Oyuncuların her hafta merakla beklediği oyunlara bu hafta 2 yeni oyun daha katıldı. Epic Games’in bu hafta vereceği ücretsiz oyunları toplam 270 TL değerinde.

Epic Games bu hafta kullanıcılarına A Plague Tale: Innocence ve Minit’i ücretsiz olarak veriyor. Devam filmi bu yılki E3’te duyurulduğundan, özellikle A Plague Tale’i kapmak için harika bir zaman.

Oyunları, 2 Ağustos saat 18:00’a kadar kütüphanenize kalıcı şekilde ekleyebilirsiniz.

A PLAGUE TALE: INNOCENCE

Plague Tale, kendilerini 14. Yüzyıl Fransa’sında engizisyon tarafından avlanan Amicia ve Hugo kardeşlerin hikayesini anlatıyor. Oyun, savaştan veba’ya kadar o zamanın dehşetlerini oldukça düşünceli bir şekilde tasvir ediyor ve kardeşler yolculuklarında birçok korkuyla yüzleşmek zorunda kalıyor.

MINIT

Minit, bir seferde altmış saniye oynanan tuhaf bir maceradır. Sıra dışı insanlara yardım etmek, sayısız sırrı ortaya çıkarmak ve tehlikeli düşmanları aşmak için, her gün sadece bir dakika sonra sona erecek talihsiz bir laneti kaldırma umuduyla, evinizin rahatlığının dışına yolculuğa çıkın. Minit, Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio ve Dominik Johann arasında bir iş birliğidir.

Batuhan Purçak

Merhaba, ben Batuhan 21 yaşındayım, Erciyes Üniversitesinde Maliye okuyorum 1923turks topluluğunda editörlük yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu