HaberOyunOyun Önerisi

Epic Games’in Ücretsiz Vereceği 2 Oyun : Void Bastards ve Yooka-Laylee

Void Bastards ve Yooka-Laylee, 19 Ağustos – 26 Ağustos tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz verilecek. Bu 2 oyunun toplam Steam fiyatı ise 126TL.

Void Bastards

Birinci şahıs nişancılar hakkında bildiğin her şeyi unut: Void Bastards senden idareyi ele almanı istiyor, sadece silahını doğrultup ateş etmeni değil. Senin görevin Void Bastards ayaktakımını Sargasso Nebulasından çıkarmak. Nereye gidileceğine, ne yapılacağına ve kiminle savaşılacağına dair kararları sen vereceksin. Ve ardından tuhaf ve korkunç düşmanlar karşısında bu stratejiyi uygulamalısın.

Terk edilmiş uzay gemilerinde, gemi düzenini, karşılaşabileceğin tehlikeleri ve düşmanları ve hangi terminalleri ve diğer gemi sistemlerini kendi lehine kullanabileceğini not alarak görevini planlayacaksın…

Tehlikeli gemilerin arasında dikkatli bir şekilde hareket et, malzeme ara ve kontrol sistemlerini manipüle et. Bulduğuna tepki ver – gücü tekrar devreye sokmak için jeneratöre dolambaçlı yoldan mı gideceksin yoksa geminin savunmalarını etkisiz hâle getirmek üzere güvenlik modülüne girmek için savaşacak mısın? Ne zaman dövüşeceğini, ne zaman kaçacağını ve ne zaman bir aşağılık olacağını dikkatle seç.

Zorlukla kazanılmış malzemelerini, dikkat dağıtıcı robo-kitty’den tut, korkunç derecede tutarsız olan clusterflak’a kadar olan araçları ve silahları oluşturmak için kullan.
Muazzam büyüklükteki nebulada minik kaçış kapsülünde gezin. Uzay balinalarından ve korsanlardan kaç ve aç keşişleri nezaketle savuştur. Tüm bu zaman süresince seni hayatta tutacak olan yiyecek ve yakıt gibi kaynakları aramaya devam etmelisin.

Void Bastards, her biri kendine özgü niteliklere sahip sonsuz sayıda mahkûmla tamamlayabileceğin 12-15 saatlik bir hikâye içeriyor. Biri öldüğünde diğeri savaşı sürdürmek için öne adım atıyor. Ama endişe etme, yaptığın her türlü zanaatkârlık atılımı birinden diğerine muhafaza edilir.

Yooka-Laylee

Yooka-Laylee, türün tecrübeli yapımcısı Playtonic imzalı yepyeni bir açık dünya platform oyunudur!

Dost ikili Yooka (yeşil olan) ve Laylee (koca burunlu esprili yarasa), kurumsal ucube Capital B ve onun dünyadaki tüm kitapları absorbe edip bir net kazanca dönüştürmeye yönelik alçak planına engel olmak için destansı bir maceraya atılırken devasa, güzel dünyaları keşfet, unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanış (ve onları yen) ve bir kasa dolusu parlak koleksiyon eşyası topla!

Kahramanlarımız, özel hareketlerden oluşan cephaneliklerini kullanarak, her biri tuhaf karakterler, devasa bölüm sonu canavarları, maden arabası mücadeleleri, arcade oyunları, quiz yarışmaları, çok oyunculu oyunlar ve çok daha fazlası ile dolu baş döndürücü yeni dünyaların kilidini açmak ve genişletmek için kullanılan büyük ödül Pagie’lerin peşine düşüp çok çeşitli bulmacaları ve platform mücadelelerini bitirmeye çalışacaklar!

Galvenizz

"Galvenizz" 1923 Topluluğu içerik üreticisi ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu