OyunOyun Önerisi

Far Cry 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir

Ubisoft, yaptığı oyunların belki de en popüler serisi olan Far Cry 5’i kısa süreliğine ücretsiz yaptı. 5 Ağustos’ta başlayacak kampanya, 9 Ağustos Pazartesi gününe kadar devam edecek. Ayrıca oyuncular, bu süreçte Far Cry 5’i yüzde 85’e kadar indirimle satın alabilecekler.

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Ubisoft, 5-9 Ağustos tarihleri aralığını kapsayan bir kampanya başlattı. Şirket, bu kampanya kapsamında Far Cry 5 isimli popüler oyununu birkaç günlüğüne de olsa ücretsiz oynanabilir hale getirecek. Üstelik tüm platformlardaki oyuncular, Far Cry 5’i ücretsiz olarak oynayabilecekler. 

İlk olarak 2004 yılında çıkan Far Cry ile başlangıç yapan Ubisoft, tahmin edilemeyen büyük bir ilgi ile karşılaştılar. Daha sonrasında bu oyunu seri haline getirerek güzel işler başarmışlardı. Bu serinin 2018 yılında çıkan oyunu Far Cry 5 ise 5-9 Ağustos arasında ücretsiz oynanabilir olacak. Bu hamlenin amacı ise seriye yeni eklenecek olan Far Cry 6 çıkmadan önce daha fazla oyuncuyu bu seri ile tanıştırmak gibi görünüyor.

5 Gün Boyunca Ücretsiz Olucak

Ubisoft’un internet sitesinde yer alan bilgilere göre Far Cry 5, 5-9 Ağustos tarihleri arasında PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için ücretsiz oynanabilir olacak. Oyuna PC üzerinden erişmek isteyen kullanıcılar, Ubisoft Store ya da Epic Games’i kullanacaklar. 

Peki Far Cry 5’in Sistem Gereksinimleri Nasıl ?

Hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek Far Cry 5, nispeten güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duyuyor. Bu bağlamda, oyunu yüksek kalitede oynayabilmeniz için 4. nesil Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı, 8 GB RAM ve 40 GB depolama alanı gibi özelliklere sahip olan bir bilgisayara sahip olmanız gerekmektedir.

5. Gün Sonunda İndirimli Satın Alınabilecek

Oyunu ücretsiz oynayan oyun severler, oyunu ücretsiz indirip oynayabileceğini söylemiştik. Bunun yanı sıra oyun severler Far Cry 5’i oynayıp 5. gün sonunda oyunu beğenirler ise yüzde 85’lik büyük bir indirimle oyunu oynamaya devam edebilecekler. Ayrıca Far Cry 5’in sezon biletinde ise yüzde 80’lik bir indirim bulunuyor.

Far Cry 5 daha fazla bilgi almak isterseniz eğer aşağıda bulunan oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Ayrıca oyuna kısa süreliğine bedava erişebilmek için burada bulunan linkten ya da eğer dilerseniz oyunu Epic Games üzerinden bedava erişebilmek için burada bulunan linkten oyunu kısa süreliğine bedava olarak oynayabilirsiniz.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu