HaberSosyal Medya

Geliyor Gelmekte Olan:The Last of Us dizisinin setinden yeni bir görüntü geldi!

Bir Twitter hesabı üzerinden The Last of Us dizisinin setinden yeni bir görüntü geldi. Bu noktada Pedro Pascal ön plana çıktı.

The Last of Us (TLOU) dizisinin set alanından bir Twitter hesabından paylaşılan görsel geldi. Bu noktada Joel rolünü canlandıracak Pedro Pascal isimli aktörü daha yakından görüyoruz. Fotoğraf Kristin Raworth‘un çekimiyle göz önüne çıktı.

Twitter’da paylaşılan görsel Pedro Pascal‘ı Kanada‘da set içerisinde maskeli bir halde gösteriyor. Bunun yanı sıra en önemlisi de Joel‘in oyunda yer alan kıyafetlerine oldukça benzer bir giysi kullanıyor.

HBO, The Last of Us hayranlarına bir teaser yayınlamıştı

HBO bir süre önce, TLOU hayranlarına resmi bir teaser yayınladı. Burada Joel‘in kıyafetlerinden birisinin arkası görünüyordu. Twitter’dan paylaşılan fotoğraf biraz bulanık duruyor. Ancak baktığımızda aktörün karaktere oldukça benzediğini söyleyebiliriz.

TLOU hayranlarının en merak ettiği sahne oyundaki en can acıtıcı bölüm oldu. Bu konu hakkında oyuncular da harekete geçti. PascalGabriel Luna ve Nico Parker’ın ilgili sahneye hazırlanmasıyla ilgili de bir açıklama yer alıyor. Bunun yanı sıra dizinin çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi henüz yok. Ancak çekimler sırasında bir yönetmen Instagram sayfasında 2022 yılını göstermişti.

Emirhan Tunç.WAT

Adım Emirhan 15 yaşındayım elektrik elektronik bölümü öğrencisiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu