HaberOyunOyun Önerisi

Halo İnfinite Çıkışında Senaryolu Co-op Modu Bulundurmayacak

Microsoft ve 343 Industries bugün Senaryolu Co-op ve Forge modunun çıkış sırasında Halo Infinite’de bulunmayacağını duyurdu. Bunun yerine oyuna gelecek yıl eklenecekler. Ve hala kesin bir çıkış tarihi verilmedi

Halo Infinite’in yaratıcı başkanı Joseph Staten’e göre, hikayeli Co-op ve Forge modunun olmaması zor bir karardı. Ancak ekip, geliştirmenin cilalama aşamasına doğru ilerlemeye başladığından ikisi de çıkarılmaya hazır değildi.

“Maalesef,çıkış için kaliteli bir deneyime odaklandığımızdan, lansman için hikayeli co-op’u ertelemek için gerçekten zor bir karar verdik. Ayrıca, Forge’un piyasaya sürülmesinden sonra yayımlamak içinde zor bir karar verdik,” dedi Staten.

Staten, hikayeli co-op’un lansmandan yaklaşık üç ay sonra ikinci sezonda Infinite’e gelmesinin beklendiğini açıkladı. Forge, yayından yaklaşık altı ay sonra üçüncü sezonda gelecek. Staten de dahil olmak üzere 343’teki birçok kişi bu seçimin hayranlar için ne kadar hayal kırıklığı yaratabileceğinin farkında olsa da, alternatif seçenek muhtemelen daha kötü bir tepki alacaktı.

Sir Lahmacun

Sir Lahmacun 1923Turks yazarı ve içerik üreticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu