HaberOyun

Halo Infinite’e Battle Royale Modu Gelebilir

Halo Infinite’in teknik testlerinin bulunduğu klasörde, Halo’nun ikonik spikerinin “Battle Royale” dediği bir ses dosyası keşfedildi.

Ses dosyası Battle ve Royale kelimelerinden başka bir şeyi içermiyor, ancak bu “Ayakta kalan son kişi” olmak isteyenlere küçük bir umut verebilir.

“ilgilendiğimiz Tek BR, Battle Riffle”

343’ün daha önceden dile getirdiği “ilgilendiğimiz tek BR, Battle Rifle” sözlerini hatırlatmakta yarar var, ancak bu yorumu 2018’de yapan stüdyo için işler değişmiş olabilir.

Ayrıca ortaya çıkan ses dosyaları, ekibin test ettiği iptal edilmiş bir battle royale modundan veya Halo Infinite’in başka bir bölümünden veya farklı bir oyun modundan geliyor olabilir.

Yine de Halo’nun spikerinin Fortnite, PUBG, Apex Legends ve Call of Duty: Warzone’un büyük başarılar elde ettiği modunun adını haykırdığını duymak oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı.

Halo Infinite’in teknik testleri geçen hafta sonu başladı ve nihayet hayranlara yeni Halo oyununun çok oyunculu modunu deneme şansı verdi. 343 önce, çoğunlukla botlara karşı oynamak zorunda kalan oyuncular için, 1 Ağustos Pazar günü kısa bir süreliğine çevrimiçi çok oyunculu modu oyunculara sundu.

piyanistkopek

Piyano Çalan Köpek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu