HaberOyun

Halo Infinite’nin İlk Oynanış Testleri Başlıyor

Bu haftanın en son geliştirme güncellemesinde 343 Industries, önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan ilk Halo Infinite’e ait test içeriğini detaylandırmaya başladı.

İlk Halo Infinite uçuş testi; 4 oyuncuyu, 4 yapay zeka botuna karşı koyan Bot Arena adı verilen çok oyunculu moduna odaklanacak. Bu teknik test, standart Halo ‘Slayer’ kurallarını ve üç haritayı kullanacak – Bazaar, Recharge ve Live Fire. Katılmak için tek yapmanız gereken Halo Insider programına kaydolduğunuzdan emin olmak. Yüzbinlerce oyuncuyu hedef alan ilk uçuş testinden sonra davetlerin, üyelere periyodik olarak gönderileceği bildirildi.

343, “Bot odaklı ilk teknik önizlememizin önümüzdeki hafta sonu en kısa sürede gerçekleşebileceğini söylememize izin verildi” diye yazdı. “Uçuş başlamadan önce, gerçek yapıya dalacağımız ve teknik önizlemenin neredeyse her yönünü gözden geçireceğimiz bir canlı yayın planlıyoruz.”

Yaklaşan bu uçuş sadece ilk teknik test olmakla birlikte, Halo Infinite’in piyasaya sürülmesinden önce tek oyunculu ve çeşitli çok oyunculu modlara odaklanan çok daha fazla seçenek sunacak. Halo Infinite’in şu anda kesin bir çıkış tarihi yok ancak, bu yıl Kasım ya da Aralık ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu