HaberOyun

Hitman 3’ün Pride DLC’si ay boyunca yeni güncellemeler alacak.

Hitman’ın ikinci ölümcül günahı geldi.

Hitman 3’ün Seven Deadly Sins DLC’si, oyunun yeni içerikle dolu ikinci sezonu Pride ile bu ay devam ediyor.
Yeni sezon, yeni Pride Profusion Escalation göreviyle başlıyor. Görevin birkaç farklı çeşidi var ve Narcissus Suit, Proud Swashbuckler Sword ve zarif görünümlü bir keskin nişancı tüfeği olan Majestic gibi sezon boyunca Ajan 47 için açabileceğiniz yeni teçhizatlardan bazılarıyla birlikte bağlanmıştır. Bu ilk içerik grubu, 10 Mayıs’ta sezon bileti sahiplerinin kullanımına sunulacak.
Sezonun gelecekteki güncellemesiyle , Hitman 3’ün son DLC sezonunda aldığı içerik türlerine çok benzeyecekler. Dubai’de gerçekleşen Sebastian Prensibi ve içerik yaratıcıları ve Hitman topluluğu tarafından yapılan çeşitli özellikli sözleşmeler gibi birkaç yeni Eskalasyon görevi olacak.

Pride DLC ayrıca oyunculara World of Assassination üçlemesinden, bir film yıldızını çıkarmakla görevlendirildiğiniz bonus görev olan The Icon ve Hitman (2016) moda şovu görevi Paris gibi belirli diğer seviyelere erişim sağlayacaktır. . Bu görevlerin her ikisi de Hitman 3 ve Hitman 3 Başlangıç ​​Paketi sahibi olan herkes için ücretsiz olacak.
Hitman 3’ün Onur Sezonu 10 Mayıs’ta başlıyor ve 13 Haziran’a kadar devam edecek.

SeZo

''SeZo'' 1923 Yetkilisi,Beden Eğitimi Öğretmeni,Kaleci Antrenörü,Profesyonel Counter Strike:Global Offensive oyunucusu 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu