HaberSosyal Medya

Kaynağa Dön, MATRIX 4

Uzun zamandır beklediğimiz serinin devam filmi Aralık ayının son haftasında nihayet geliyor.

The Matrix Resurrections’dan yeni bir afiş artık karşımızda. Afiş, Neo’nun Trinity ile yeniden buluşmasını göstermenin yanı sıra yeni oyuncuları da paylaşıyor. Afişte ayrıca şu ifade de yer alıyor: “Kaynağa dönün.”

2003’te çıkan The Matrix Revolutions’ın sonunda, insanlar ve makinalar bir barış anlaşması yapmış ve insanlara Matrix’ten ayrılma şansı tanınmıştı. Barış anlaşması çöktü mü, yoksa Neo ve diğerlerinin Matrix’e dönmeleri için farklı bir sebep mi gelişti, göreceğiz.

The Matrix Resurrections’ın ana hikayesi konusunda hala derin bir gizem olsa da, geçen ay ortaya çıkan resmi hikaye özeti Matrix’in “her zamankinden daha güçlü, güvenli ve tehlikeli” olacağını söylüyordu.

The Matrix 4 sinemalara ve HBO Max’e 22 Aralık 2021’de gelecek, yani çıkış tarihine neredeyse bir ay kaldı. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss Neo ve Trinity olarak seride yine yer alacaklar, ancak her iki oyuncunun karakteri de Revolutions olaylarında hayatlarını kaybetmişlerdi. Laurence Fishburne ise Morpheus olarak geri dönmeyecek, as Yahya Abdul-Mateen II bu rolü oynayacak.

Diğer geri dönen oyuncular arasında Jada Pinkett-Smith, Daniel Bernhardt ve Lambert Wilson yer alıyor. Seriye katılan yeni yüzlerin bazıları ise Jessica Henwick, Christina Ricci, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra ve Jonathan Groff.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu