HaberOyun

Kratos’un seslendirme sanatçısı Christopher Judge, God of War: Ragnarok’un gecikmesinin kendi suçu olduğunu söyledi

2018’deki God of War’un yakında çıkacak olan devam oyununda Kratos’un seslendirme sanatçısı Christopher Judge, God of War: Ragnarok’un planlanan 2021 çıkış tarihinin ertelenmesine geçirdiği ameliyatın neden olduğunu açıkladı.

Judge oyunun 2021 çıkış tarihinin ertelenmesinin nedenini, God of War’un IGN’nin Tüm Zamanların En İyi Video Oyunu Elemelerinin şampiyonu olarak taçlandırılmasının ardından Twitter’da paylaştı. Judge ayrıca, God of War’un geliştiricisi Jeet Shroff’un zaferi kutladığı bir tweet’i alıntıladı ve God of War ailesine teşekkür etti.

Judge yaptığı paylaşımda, “Tüm hayranlara teşekkür ederim. Sadece GoW ailesine değil, oyun topluluğuna ayrıca teşekkür ederim. Oyunlar, bu zor zamanlarda bizlere can simidi oldular. GoW ailem için, hepinizi ne kadar çok sevdiğimi söylemekten ASLA çekinmeyeceğim! Gülmeye, ağlamaya ve harika olmaya devam edeceğiz!” sözlerini dile getirdi.

Judge paylaşımının bir saat ardından, Eylül 2020’de PlayStation 5 Showcase etkinliğinde duyurulan God of War: Ragnarok 2021 çıkış tarihinin kendisi yüzünden 2022’ye ertelendiği açıkladı.

Judge, “Açık olmam gerekiyor. Bu kimse tarafından onaylanmadı, ancak Ragnarok benim yüzümden ertelendi. Ağustos 2019’da yürüyemediğim için sırtımdan ameliyat olmak zorunda kaldım, iki kalçama da protez takıldı ve diz ameliyatı oldum. Rehabilitasyon sürecim yüzünden oyunun çıkış tarihi ertelenmek zorunda kaldı” açıklamasını yaptı.

Judge paylaşımlarını, Cory Barlog’un devam oyununu yönetmeyeceği ve Eric Williams’ın onun yerini alacağını öğrenmesinin ardından seriden istifa etmek istediğini, ancak Barlog’un endişelerini çabucak hafiflettiğini açıklayarak fikrinden vazgeçtiğini söyleyerek sona erdirdi.

Judge, “Son olarak, Barlog bana devam oyununu yönetmeyeceğini söyledi, ben de işi bıraktım(şaka değil). Ancak konuşmamız sırasında Barlog, ‘bana güveniyor musun?(evet) Eric bir canavar’ dedi. Güncelleme: ERIC WILLIAMS, GERÇEKTEN BİR CANAVAR!!!” paylaşımını yaptı.

Barlog, Judge’ın tweet’lerine “Senin için ateş dolu yollardan yürürüm” diyerek yanıt verdi ve Yüzüklerin Efendisi’nde yer alan Aragorn’un “Kılıcım Emrindedir” sözünü içeren bir gif paylaştı.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu