HaberSosyal Medya

Lucifer Final Sezonu ve Tarihi Belli Oldu

Comic-Con 2021 Duyurusuna Göre Sevilen dizi Lucifer sona eriyor.

Lucifer, Fox’tan Netflix’e uzanan beş yıllık bir yayın sürecinin ardından artık sona ermeye hazırlanıyor. Dizinin Comic-Con at Home 2021’deki paneli sırasında Netflix, Lucifer’in altıncı ve son sezonu için bir fragman yayınladı ve gösterinin son bölümlerinin 10 Eylül’de platformda yayınlanacağını duyurdu.

Yeni fragmanda, dizinin pilot bölümünde Lucifer’ın bir trafik polisi tarafından kenara çekilmeden önce başına gelen olayların kısa kesitleriyle karşılaşıyoruz.

Son fragmanda yer alan farklılık

Bir Netflix dizisi olan Chilling Adventures of Sabrina’da Lucifer’ı canlandıran aktör Luke Cook tarafından yönetilen panelde, dizinin yönetici yapımcıları Joe Henderson ve Ildy Modrovich ile dizinin yıldızı Tom Ellis yer aldı. Panelde son sezondan görüntüler yayınlanmasının ardından Henderson, yeni fragmanın Lucifer’ın önceki sezonlarının fragmanlarından neden farklı olduğunu açıkladı.

Ellis, “Fragmanlarımızda genelde ilgili sezon hakkında çok fazla bilgi veriyoruz ve bunu isteyerek yapıyoruz çünkü izleyicilerin dizi hakkında konuşmasını seviyoruz. Ancak şimdi dizinin son sezonuna adım atıyoruz ve dizi hakkındaki planlarımızı bu kez gizli tutmayı hedefliyoruz. Bu, izleyicileri gerçekten şaşırtabileceğimiz son sezon” sözlerini dile getirdi.

Sevilen konuk yıldız geri dönüyor

Ayrıca panelde, dizinin geçmiş bölümlerinde yer alan sevilen konuk yıldızın şova döneceği ve yeni bir karakterin diziye ekleneceği izleyicilerle paylaşıldı. Ayrıca dizinin 5. sezonundan bazı favori anlara değinildi ve Lucifer’ın son sezonda Los Angeles Polis Departmanında çalışacağı doğrulandı.

Henderson, “Sezon 5’in hikayesi olgunlaşıyor ve büyüyor. Hikayenin bittiğini düşündüğünüz noktaya geldiğinizde keşfedilecek daha pek çok şey olduğunu fark ediyorsunuz” dedi.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu