HaberOyun

Max Payne Aktörlerinden 20. Yıl Anısına Kısa Bir Video Geldi

Max Payne’in orijinal sesi Sam Lake ile orijinal Max Payne oyuncusu James McCaffrey oyunun 20.ci yılı için hazırlanmış özel bir videoda bir araya geldiler.

Eski efsanelerden Max Payne’in orijinal aktörleri oyunun 20. yıldönümünde bir araya geldiler. Remedy Creative Director’u  Sam Lake, Max Payne’in orjinal yüzü için ilham olmuştu. Karakterin orjinal seslendirmeni ise James Mccafrey’di, işte bu ikili, oyunun yaş günü için özel hazırlanan bir videoda Max Payne’i “gerçek hayata” taşıdılar.

23 Temmuz 2001 tarihinde piyasaya çıkan Max Payne’in ilk oyunu, aldığı inceleme notları ve maddi başarısıyla sonraki oyunların yolunu çabucak açmış hatta bir de film adaptasyonuna kavuşmuştu.  Remedy Entertainment bir Twitter paylaşımı ile oyunun 20. yılı için hazırlanan özel videoyu duyurdu.

Max Payne’in orijinal aktörleri karakteri kurgu dünyasından gerçek dünyaya taşıdılar.

Video boyunca Max Payne hayranların teşekkür eden ve Max’in kalplerinde özel bir yeri olduğunu belirten ikili, serinin hayranlarına da “en derinden teşekkürlerini” yolluyorlar. Videonun sonuna doğru ” eski bir kutu” bulduğunu söyleyen Sam Lake, karakterin ikonik kıyafetlerini üzerine geçiriyor. Ardından James Mccafrey karakteri seslendiriyor.

Video, oyunun yıldönümünde Max Payne’in doğum günleri ile ilgili ikonik yorumu ile sona eriyor.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu