HaberTeknoloji

Mekanın Sahibi Geri Dönüyor

2000 Yılların efsane MP3 oynatıcısı Winamp geri dönüyor.! Özellikle 1980 ve sonra doğumlu olanlar için çok daha farklı duygular hissetiren efsane medya oynatıcı sonunda geri dönüyor.

Winamp, MP3 çalmak için en popüler medya oynatıcılardan olan ve retro görünümleri, çaldığınız müzikle birlikte hareket eden animasyonlu görselleştiricileri ve daha fazlasını bünyesinde barındırıyordu. Ancak Winamp, 2007’deki 5.5 sürümünden sonra yeni bir sürüm yayınlamadı.

Ekim 2018’de  Winamp 5.8’in kodları sızdırıldıktan sonra geliştiriciler, herkesin kullanmasına izin vermek için sızdırılan sürümü Winamp.com web sitelerinde yayınlamaya karar verdiler. Ne yazık ki, Winamp’ın sahipleri Radionomy, Winamp için büyük planları olduğunu söylerken, o zamandan beri başka sürüm yayınlanmadı.

Winamp beta testi yakında geliyor

İlk olarak Vosveteit tarafından açıklandığı gibi, Winamp.com sitesi yeniden tasarlandığından ve bu hafta medya oynatıcı için yeni bir logo ortaya çıktı.

Ek olarak, şimdi winamp.com’u ziyaret  edebilir  ve  yakında kullanıma sunulması gereken bir Winamp beta testi için kaydolabilirsiniz.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu