Haber

Messi’nin konuşmasında kullandığı mendil satışa çıktı!

Geçtiğimiz günlerde futbol dünyasını şoke ederek Barcelona’dan ayrıldığını açıklayan Messi’nin mendili astronomik bir fiyatla satışta çıktı.

Geçtiğimiz günlerde futbol dünyasında herkesi şoke eden bir ayrılık yaşandı. Kimilerine göre tarihin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak görülen dünyaca ünlü yıldız Lionel Messi, 13 yaşında kapısından girdiği Barcelona kulübünden La Liga’nın maaş limiti konusunda uyguladığı sert kısıtlamalar nedeni ile ayrıldığını açıkladı.

Bunun üzerine bir basın toplantısı düzenleyen ve futbolseverlerin süreç hakkında merak ettiği soruları yanıtlayan Messi, açıklamaları sırasında gözyaşlarını tutamamıştı. Futbolcu, mendil kullandığı görüntülerle tüm dünyada gündem olurken, bugün ortaya çıkan yeni bir gelişme adeta pes dedirtti. Gelen bilgilere göre, ünlü futbolcunun basın toplantısı esnasında gözünü ve burnunu sildiği mendilin astronomik bir fiyatla internette satışa çıkarıldığı belirtildi.

Messi’nin mendili 1 milyon dolar fiyat etiketi ile satışta

Tarihte ünlü kişilerin kullandıkları kıyafet ve objelerin daha önce satışa çıkarıldığına defalarca tanık olmuştuk, ancak futbolcunun burnunu ve gözünü sildiği mendilin satışa çıkarılması tüm dünyada adeta soğuk duş etkisi yarattı. Kimliği belirsiz bir kişi tarafından e-ticaret ve çevrimiçi açık artırma platformu Mercado Libre’de satışa çıkarılan mendil için belirlenen fiyat etiketi ise tamı tamına 1 milyon dolar.

Aynı zamanda ilan açıklamasında mendilin içinde futbolcunun mukus salgısının da olduğunu belirten satıcı, potansiyel alıcılara dünyanın her yerine kargolama garantisi de veriyor. Şu an için satışa çıkarılan mendilin gerçek olup olmadığı bilinmese de, kısa sürede dünya gündemine oturan bu olayın sonucu ne olacak şimdiden merak ediyoruz.

Barcelona’dan ayrıldıktan sonra Fransa’nın PSG kulübüne imza atarak 30 numaralı formayı sırtına geçiren Lionel Messi, yeni kulübünden yıllık 40 milyon euro maaş alacak. Bunun yanı sıra futbolcunun yıllık ücretinin bir kısmını da kripto para olarak alacağı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu