HaberOyunOyun Önerisi

NBA 2K21 Ücretsiz Oldu!

Gizemli oyun NBA 2K21, Epic Games üzerinden %100 indirimle 419TL indirimle ücretsiz oldu. Bu oyunu satın almak için 27.05.21 saat 18.00’a kadar vaktiniz var sonrasında indirim tekrar bitecek. Epic yaptığı bu ücretsiz oyun hamleleri ile Steam’in tahtını, biz oyuncuların gözünde sallandırmaya başladı. Epic forumlarda yine övgüleri toplamaya devam ediyor. Umuyoruz ki bu rekabet, Steam’in pc tarafında tek el olmasının önüne geçer ve bu tarz güzel olayların sıklığı artar.

NBA 2k21
NBA 2K serisinin son çıkan oyunu olan rekabetçi ve çevrimiçi topluluk özellikleri, sizi oyunun içine alan atmosferi ve asla sıkılmayacağınız farklı oyun modları sayesinde size mükemmel bir NBA hissiyatı sunuyor. Ayrıca oynayanın yanında izleyenleri de memnun eden grafikler ve ses efektleri ile izleyenleri ekrana kilitlemekte. Ancak bütün bu olumlu özellikler bile oyunun Steam’de olumlu yorum almasını sağlayamamış nedeni ise hile. Oyun tamamen hileler tarafından kuşatılmış durumda. Eğer oyunun online modunu denemek isterseniz muhtemelen bir sürü hile ile karşılaşacaksınız.

Sonuç olarak her ne kadar oyunda hile faktörü, bizler -oyuncuların- canını sıksa da oyunun offline olan kariyer modundan zevk alabilme ihtimaliniz var. Ayrıca oyun ücretsiz olduğundan dolayı indirip denemeniz size hiçbir şey kaybettirmez. Hepinize iyi oyunlar.

Galvenizz

"Galvenizz" 1923 Topluluğu içerik üreticisi ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu