Haber

Netflix, Extraction 2’nin çıkacağını doğruladı

Chris Hemsworth, Extraction 2 hakkında bir ilk bakış sunmak ve karakteri Tyler Rake’in ilk filmdeki olaylardan sağ olarak kurtulduğunu gösterebilmek için TUDUM etkinliğinde yer aldı.

Extraction 2 bir kez daha Sam Hargrave tarafından yönetilecek, Joe Russo tarafından yazılacak ve Avengers Endgame’deki çalışmalarıyla tanınan Joe ve Anthony Russo tarafından üretilecek. Yeni film, il filmin hemen bittiği yerden devam edecek gibi görünüyor. Aşağıdan göz atabileceğiniz fragman çoğunlukla ilk filmden görüntüler içeriyor olsa da yeni film hakkında yeni ipuçlarını da barındırıyor.

Extraction’ın devam filmi için yapılan planlar, filmin çıkışından sadece bir ay sonra doğrulandı ve Temmuz 2020’de Netflix, filmin ilk dört haftada 99 milyonun üzerine ulaşan izleyici sayısıyla orijinal yapımları arasında en iyi çıkış yapan film olduğunu açıkladı.

O yılın ilerleyen günlerinde Russo kardeşler, Extraction için kendi dünyasındaki diğer bazı karakterlerin hikayelerini keşfetmelerine izin verecek bir sinema evreni inşa etmeye sıcak baktıklarını açıkladılar. Ayrıca, David Harbour’un canlandırdığı Gasper karakterinin gelecekteki bir filmin konusu olabileceğini söylediler.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu