Haber

Netflix Ve CdProjecktRed WitcherCon’u Duyurdu

Netflix’in Geeked Week’ini bitirmek için, Netflix başka bir etkinlik daha duyurdu. Etkinliğin adı WitcherCon olacak ve herşey the witcher ile ilgili olacak. WitcherCon CD Projekt Red ve Netflix’in ev sahipliğinde yapılacak.

Duyuru herhangi bir ayrıntı içermesede Netflix’in ufukta Witcher ile ilgili birkaç projesi olduğunu biliyoruz. Animasyonlu bir spin-off filmi,The Witcher: Blood Origin adlı yeni bir canlı aksiyon prequel serisi ve şu anda yayınladığı ana serinin 2. sezonu. Netflix’in WitcherCon’da bu şovlardan herhangi bir şey yayımlayacağını kesin olarak bilmiyoruz. Ancak WitcherCon’un bunun için çok iyi bir yer olduğu kesin.

Bu arada, duyurunun CD Projekt Red kısmı asıl gizemli kısım. Geçmişte, stüdyonun CEO’su, geliştirilmekte olan bir sonraki projenin yeni bir Witcher oyunu olabileceğini, ancak kesin olarak The Witcher 4 ve muhtemelen Geralt’ın ana karakter olmayacağını ima etmişti. Herhangi bir ayrıntı bilmediğimiz için, CD Projekt Red’in etkinlik için bir sürprizi olması mümkün.

WitcherCon 9 Temmuz’da gerçekleşecek ve muhtemelen Netflix’in Twitch ve YouTube’daki kanallarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Sir Lahmacun

Sir Lahmacun 1923Turks yazarı ve içerik üreticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu