HaberTeknoloji

GeForce NOW İçin Avantajlı Fiyat Yayınlandı

Türkiye’ye geldiği zaman 75 TL’lik fiyatı ile oyunseverleri üzen Nvidia, bu sefer avantajlı fiyatını yayınladı. GeForce NOW aylık 75 TL’den 3 aylık üyelik almanız durumunda 59,90 TL’ye düştü. Ayrıca 3 aylık toplam fiyatı 179,70 TL yapıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte DVD dönemi kapanmış, internet üzerinden abonelikler ve online satın alma dönemi başmıştı. Bu gelişimin oyun sektöründe en büyük değişiğimi de Nvidia GeForce NOW olmuştu. Nvidia’nın oyuncular için amacı sistemimizden bağımsız olarak, abonelik paketi içerisinde yer alan her türlü oyunu oynayabilmeyi mümkün hale getirmek. Ayrıca oyuncuları oyunları çalıştırabilecek bir sistem toplamanın maddi külfetinden de kurtarmaktı. Gelin görün ki platformun aylık üyelik ücreti Türk oyuncuları memnun etmekten uzaktı.

Yeni Güncel Fiyat Nasıl ?

Oyuncular yeni aylık ücreti 75 TL yerine 59,90 TL’ye satın alabilirler. Ek olarak oyuncular yeni 3 aylık Premium paketi tek çekim olarak alacak böylece GeForce NOW’a aylık 59,90 TL, toplamda 179,7 TL ödeyerek sahip olabilecekler. 

Nvidia GeForce NOW’ da bulunan güncel fiyatlandırmalar.

Yeni avantajlı Premium paketi seçecek olan kullanıcılar, süreleri dolduğunda aynı tarife üzerinden üyelik alabilecekler. Yani kampanya tek seferlik bir teklif olmaktan ibaret değil. Böylelikle platforma bir nebze daha uygun fiyata erişmek mümkün olacak.

GeForce NOW Neler Gerektiriyor ?

GeForce NOW almak isteyen oyunculara önerimiz sorunsuz bir internet bağlantısı olacaktır. Çünkü GeForce NOW bulut hizmetini kullanarak oyunculara oyun deneyimi sunuyor. Steam ve Epic Games gibi oyun platformlarında mevcut sisteminizin oynamak için yeterli gelmediği oyunları oynamak da mümkün.

Oyuncuların GeForce NOW’ı sorunsuz kullanabilmesi için ise 20-25 mbit gibi bir bağlantıya sahip olmanız gerekiyor. Böylece kütüphanenizde yer alan oyunları, GeForce NOW üzerinden oynayabiliyor, hatta RTX gibi teknolojileri de deneyimleyebiliyorsunuz.

Sonuca gelecek olursak, internet bağlantınızın sorunsuz olması durumunda Nvidia GeForce NOW ile sistemleri düşük olsa bile yüksek sistem gerektiren oyunları oynayabilecekler. Ve bunu aylık 57.90, 3 ayda toplam 179,70 olarak oyuncular erişebilirler.

GeForce Now hakkında daha fazla bilgi için buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Son olarak GeForce NOW deneyimi hakkında detaylı bilgi almak için daha önceden yazdığımız habere de bakabilirsiniz.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu