Oyun Önerisi

Oyun Önerisi: Saint Row

Saint row seris, Volition tarafından oluşturulan ve THQ ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir dizi aksiyon-macera video oyunudur. Seri, aslen Saint’s Row bölgesinde faaliyet gösteren kurgusal bir sokak çetesi olan 3rd Street Saints (Sokak Azizleri) Yönetiyoruz.

Oyumuzun 2 serisini inceliyor olacağız.

Saints Row: The Third 

Üçüncü şahıs bakış acısı ve açık dünyaya sahip olan oyunumuz. Bu serisinde çeteler ve Stag adı verilen çetelere karşı mücadele timiyle savaşıyoruz. Oyunda İsterseniz çetelere bulaşabilir, tank sürebilir yada uçak uçurabilir veya bölgeleri ele geçirebilir kısaca oyunumuz bizlere sınırsız seçenek ve eğlence sunuyor. 

Saints Row IV

Serimizin bu oyununda ise ABD başkanı olarak görev yapıyoruz konuşma yaptığımız sırada uzaylı saldırısına uğruyoruz. Çete üyeleriyle birlikte uzaylı ırkına karşı verdiğimiz savaşı konu alıyor.

Her iki oyunun Steam derecesi son derece olumludur ve ücretleri, Saints Row IV 24 TL , Saints Row: The Third  ise 18 TL’dir. Her iki serinin de CO-OP modu bulunmaktadır. Başka bir oyun inceleme ve öneride görüşmek üzere. İyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu