Oyun

Paramo Haritası PUBG 11. Sezon İle Yeniden Bizlerle!

PlayerUnknown’s Battlegrounds (Pubg) 11. Sezon ve Paramo haritası ile geri dönüyor. Ve söylediklerine göre birçok hata düzeltmesi de güncelleme içerisinde.

31 Mart Günü Bilgisayar Oyuncuları için 8 Nisanda ise konsol platformu için gelecek 11. Sezonda birçok yenilik de bizlerle olacak gibi görünüyor. Gelecek olan yeni sezon ve güncelleme ile geçmiş sezonlarda oynanan Paramo haritası, yeni dereceli sezonu ve ilginç bir tahliye balonu güncellemesi getiriliyor.

İlk olarak 9. Sezonda oyuncuların karşısına çıkarılan Paramo haritası yeni sezonla birlikte geri gelirken resmi hesaplarda yapılan tanıtımlarda yeni oynanış mekaniklerinin de yer alacağı önemle vurgulanıyor. Temel amacın oyun keyfinin daha ön plana getirilmesi gibi gözükse de, PUBG ailesinin eski günlerine dönme hevesi olduğunu ve kaybettikleri topluluğu geri getirmek için yeni arayışlar içerisinde olduğunu görmeye başlıyoruz diyebilir.

Peki, Neler Geliyor?

Resmi YouTube hesabında paylaşılan yeni içerik videosunda da görüleceği üzere yeni sezon ile birlikte artık PUBG her iki ayda bir dereceli sezonlar iki sürecek ve bu süreç her iki ayda bir sıfırlanacak. Bu yeni güncelleme sistemi ile Survivor Pass’ler artık paralel olarak çalışmayacak. Bu da demek oluyor ki ödül sisteminde de yeni ve farklı bir yol izlenecek. Ayrıca tüm oyuncuların ve bizlerin dahi şikâyetçi olduğu silah bulamama sorununda çözüldüğü görülüyor. Yeni güncelleme ile E-Spor maçlarında görülen silah bulma yoğunluğu şimdi tüm haritalarda neredeyse aynı oranda tutulacak ve oyunun daha eğlenceli hale getirilmesi hedeflenecek.

Yeni sezon ile birlikte haberimizin başında belirttiğimiz gibi acil tahliye balonu adında yeni bir kit bizlerle birlikte oluyor. Diğer silahlar gibi çeşitli yerlerde bulunabilecek olan bu kit ile takımınızı mavi alandan hızlı bir şekilde tahliye edebilir olacaksınız. Sistem ise çok basit çalışacak, takım arkadaşlarınızdan birinin edindiği bu yeni kit 60 saniye gibi bir sürede hazır hale gelecek ve en fazla dört kişi taşıma kapasitesine sahip olacak. Hazırlanan kit havaya doğru bir mini balon fırlatacak ve balonun alt kısmında yer alan kancalar ile sizi güvenli bölgenin ortasına kadar taşıyacak. Takımınız ya da siz istediğiniz noktada paraşüt ile güvenli bölgeye iniş gerçekleştireceksiniz. Her ne kadar hayatta kalma ve görülmeme ihtimallerinizi düşürse de heyecanlı bir maçın tam ortasında takımınızı güvenli bölgeye taşıma adına hızlı ve kolay bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Yeni ustalık madalyaları da bu son güncelleme ile oyun sever ile buluşuyor. Bu yeni madalyalar da vurgulanabilir şekilde tasarlanıyor ve hava atmayı seven oyuncular için çekici bir ortam oluşturması hedefleniyor olabilir düşüncesi içerisinde olduğumuzu da belirtmek istiyoruz.

Son olarak da PUBG ID özelliği ile oyuncular tüm oyuncular kazandıkları tüm başarımları ve madalyaları sergileyebilecek. Ayrıca özelleştirilebilir olması sayesinde kullanıcılar istedikleri şekilde tüm başarımlarını düzenleyebilecekler.

Aşağıda yer alan video ile son güncellemeler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu