HaberOyunOyun Önerisi

Quake Remastered Çıktı

Orijinal Quake’in remaster’ı 19 ağustosta PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’e çıktı. Ayrıca Xbox Game Pass’te piyasaya sürüldü ve ücretsiz bir yükseltme olarak “yakında” PS5 ve Xbox Series X/S’de geliştirilmiş sürüm olarak çıkacak. Ayrıca MachineGames (Wolfenstein: The New Order) tarafından oluşturulan yepyeni bir genişleme ile birlikte geliyor.

QuakeCon’da duyurulan klasik FPS, 4K’ya kadar çözünürlüğün yanı sıra “gelişmiş modeller, dinamik ve renkli aydınlatma, kenar yumuşatma, alan derinliği ve Trent Reznor’un orijinal film müziği ve tema şarkısı” ile sunulacak. Yükseltme, Quake e Steam’da sahip olan veya Bethesda.net’e sahip olanlar için ücretsiz olacak.

Hikaye modu, tüm platformlarda tam çapraz destek ile tamamen 4 oyunculu co-op (çevrimiçi veya yerel, bölünmüş ekranlı) oynanabilir. Çok oyunculuya gelince, Quake’in klasik arena savaşı 8 oyuncu çevrimiçi veya 4 oyuncu yerel olarak sunulacak ve “çevrimiçi eşleştirme için özel sunucu desteği ve özel maçlar için eşler arası destek” içeriyor.

Sir Lahmacun

Sir Lahmacun 1923Turks yazarı ve içerik üreticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu