HaberOyun

R6 Serisinin Yeni Üyesi : Extraction

Ubisoft, beklenen Rainbow Six oyununu Quarantine yerine Rainbow Six Extraction adı ile duyurarak oyuncuları şaşırttı. Oyun aslında E3 2019’da ilk kez tanıtılmıştı. Ancak çıkış sürece pandemi şartları gereğince birden fazla kez değiştirilmişti. Ubisoft ise bu aşamada farklı isimler arasında seçimler yaptı ve ismi değiştirmeye karar verdi.

Ubisoft ise oyunun 12 Haziran Cumartesi günü E3 oyun fuarında tanıtacak. Ancak oyunun resmi isminin Reinbow Six Extraction olduğu açıklandı. Ancak oyunun isim dışında değişen başka yönlerinin de olduğu oyunun yapım ekibinde bulunan Antonie Vimal du Monteil açıkladı. Devamında ise oyunun ilk başta düşündüklerinden daha fazla geliştiğini ve büyüdüğünü açıkladı bu olumlu etkilerinde oynanış tarafında netliğe yol açtığını belirtti.

Oyunun geliştirilirken Reinbow Six Siege oyunu kendilerine bir temel olarak gördüğünü belirten Kreatif Direktör Patrik Methe’ye göre oyunun ana hedefi takım hissiyatını arttırıp kimseyi arkada bırakmamak konusunu oyuncuya hissettirmek. Oyunun ana düşmanı ise parazit. Parazit kendini sürekli geliştiren bir uzaylı teknolojisi.

Rainbow Six Extraction ile ilgili bağlantılar=
https://youtu.be/kaRlRoVoFc4
https://youtu.be/6qHz2EiSXjU

Galvenizz

"Galvenizz" 1923 Topluluğu içerik üreticisi ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu