HaberOyun

Rainbow Six Extraction ve Riders Republic Ubisoft Tarafından Tekrar Ertelendi!

Ubisoft, Rainbow Six Extraction ve Riders Republic’i bir kez daha erteledi. Rainbow Six Ocak 2022’ye, Riders Republic ise 28 Ekim’e ertelendi.

Ubisoft yaptığı gönderilerde, Extraction’ın erteleme duyurusunu “Düşüncelerimizi hayata geçirmek için ek zamana ihtiyacımız var” sözleriyle açıkladı. Riders Republic’i ise, “Oyun deneyimde ince ayar yapmak için ek süreye ihtiyacımız var, lansmandan önce araya giren bu kısa sürede bize geribildirim vermeniz için size ek bir şans tanıyoruz” sözleriyle erteledi.

Kader mi?

İlk olarak E3 2019’da duyurulan Rainbow Six Extraction’ın 2020’de yayınlanması planlanıyordu, ancak oyun o zamandan beri birçok kez ertelendi. Riders Republic ise Eylül 2020’de yapılan Ubisoft Forward etkinliği sırasında duyuruldu planlanan yayın tarihi 2021 Şubat’tı, ancak oyun daha sonra 2 Eylül’e ertelendi.

Ubisoft, son yıllarda oyunların planlanan çıkış tarihilerini ertelemeyi alışkanlık haline getirmiş gibi görünüyor. Rainbow Six Quarantine’in yanı sıra geçtiğimiz yıllarda Ubisoft, Immortals: Fenyx Rising ve Watch Dogs Legion’ın da çıkış tarihlerini ertelemişti.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu