HaberOyunOyun Önerisi

Rainbow Six Siege Turnuvamız Başlıyor !

Sene içinde düzenlediğimiz Rainbow Six Siege turnuvamıza ikincisi ile birlikte devam ediyoruz. İlk turnuvamızda 32 takımlık bir sayı elde edip gayet güzel bir turnuva geçirmiştik. Şimdi 2. si düzenlenecek olan turnuvamızda yine aynı amaçla yola çıkıp güzel bir turnuva olmasını ve herkesin güzel vakit geçirebileceği turnuva yapmayı amaçlıyoruz. Turnuvamızın kayıtları bugün itibari ile başladı ve 22.09.2021 Çarşamba gününe kadar devam edecektir. Ayrıca turnuva şampiyonu 250 TL’lik ödülün sahibi olacak.

Nasıl Kayıt Yaptırılır ?

Turnuvamıza kayıt yaptırabilmek için ilk olarak burada bulunan linkten takımınızı kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında Discord sunucumuzdan #turnuva-kayıt-ve-perm-alma bölümünden takımınızı kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Turnuvamıza katılmadan önce lütfen kuralları okuyunuz. Kurallar dışında başka sorunuz var ise yetkililerimize sorularınızı sorabilirsiniz. Turnuvaya kayıt yaptıracak takımlara başarılar ve iyi eğlenmelerini dileriz.

Blacksea_cupra

'Blacksea_cupra.WAT' 1923 Topluluğu yetkilisi ve editör. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu