HaberOyun

Red Dead Online’da Tuhaf İşler Oluyor

Red Dead Online oyuncularının eklenen son güncelleme ile meydana geldiğini düşündükleri bu hata, oyunda bir at kargaşasına yol açtı.

Geçtiğimiz günlerde Red Dead Online tarafına eklenen Blood Money güncellemesi 13 Temmuz’da çıkmıştı. Red Dead Online oyuncuları ise bu güncelleme geldiğinden beri oyun içerisinde oldukça fazla başıboş ata rast geldiklerini bildiriyor. Hatta bazı oyuncular atların gazabına uğrarken, bazı oyuncular ise bu durumun oyuna heyecan katan bir hata olduğunu düşünüyor. Ayrıca oldukça şık donatılmış başıboş oyuncu atlarına ve ölü atlara da denk gelmek mümkün.

Red Dead Online oyuncuları başıboş atların saldırısına uğruyor

Her ne kadar geçtiğimiz günlerde eklenen Blood Money güncellemesi ile oyuna çeşitli yeni görevler ve içerikler eklenmiş olsa da, oyunun çok oyunculu kısmında hala o beklenen deneyim oyunculara sunulamıyor. Bazı Red Dead Online oyuncuları bu durumdan oldukça şikayet ederken bu tarz bir hatanın yaşanması, düzeltilene kadar oyuna tat katacak kısa bir etkinlik hissi verebilir.

Sorunu keşfeden oyuncular başıboş dolaşan atların çoğunun oldukça şık eyerlere ve kozmetik eşyalara sahip olduğundan yani bunların oyunculara ait atlar olduğundan bahsediyor. Bir gün Red Dead Online’da ahırınıza gittiğinizde özenle donattığınız atınızı bulamazsanız, bilin ki atınız başka bir oyuncuya acı çektiriyor olabilir. Ayrıca bazı Red Dead Online oyuncuları ortalıkta gezen ölü atlara da denk geldiklerini belirtmekte. Bu kontrolden çıkmış ve klonlanmış atların nereden geldiği her ne kadar henüz bilinmese de, bu hata her an küçük bir güncelleme ile düzeltilebilir.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu